Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Pizza Italia. Nowe włoskie smaki w Fordonie

Dodano: 09.12.2021 | 12:10

Na zdjęciu: Pizza Italia mieści się na osiedlu Przylesie przy ulicy Juliana Prejsa 2M.

Fot. mat. prasowe

W Fordonie powstała nowa pizzeria. Pizza Italia mieści się na osiedlu Przylesie i oferuje włoskie przysmaki, które można zamówić na dowóz lub odebrać na miejscu.

Pizza Italia mieści się na osiedlu Przylesie przy ulicy Juliana Prejsa 2M – przy skrzyżowaniu z ulicą Łochowskiego, naprzeciwko szkoły podstawowej nr 66. Starsi mieszkańcy tej części Fordonu pamiętają, że pierwsza pizzeria w tym miejscu funkcjonowała już pod koniec lat 90. Teraz włoskie smaki wracają w tę część Przylesia.

Serwowana w tym miejscu pizza charakteryzuje się wysokiej jakości włoskimi składnikami oraz długo dojrzewającym ciastem powstającym na bazie włoskiej mąki. W menu znajduje się 14 pozycji – wśród nich znajdziemy pizzę z włoską kiełbasą salsiccia, salami napoli czy czterema włoskimi serami. Wszystkie pizze oferowane są w wymiarach 32 cm. Oprócz pizzy, „Italia” proponuje także panuozzo, czyli włoską kanapkę podawaną na ciepło, która przygotowywana jest z przerośniętego ciasta na pizzę.

Zamówienia można składać osobiście lub telefonicznie pod numerem 500 49 00 49. Pizza Italia oferuje odbiór własny oraz dowóz. Warto dodać, że pizza pakowana jest w specjalne kartony z podwójnym dnem, co zapobiega nadmiernemu parowaniu pizzy. – Dzięki temu pizza dociera do klienta bardziej chrupiąca, niż w tradycyjnym kartonie – podkreśla Pizza Italia.

Pizza Italia – godziny otwarcia:

poniedziałek – zamknięte
wtorek, środa, czwartek – 14:00 – 21:00
piątek, sobota 14:00 – 22:00
niedziela 13:00 – 18:00

Więcej informacji o nowej pizzerii w Fordonie można znaleźć na stronie: www.facebook.com/pizzaitaliafordon

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments