Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Płacisz raz i jesz ile chcesz! Unikalna promocja w Koku Sushi Bydgoszcz

Dodano: 02.11.2021 | 10:38

Na zdjęciu: W menu Lunch Bufet Sushi pojawia się zupa dnia, przekąski, sałatki, futomaki, uromaki, hosomaki, nigiri i desery.

Fot. nadesłane

Otwarty bufet z sushi i to za niewielką cenę – brzmi jak marzenie? Zrealizować je można w samym centrum Bydgoszczy, a dokładnie w Koku Sushi Bydgoszcz. A to wszystko w ramach specjalnej promocji Lunch Bufet Sushi. 

Dwupiętrowy lokal zlokalizowany jest w kamienicy przy ulicy Długiej 35. Odwiedzić go mogą osoby w każdym wieku, a dla najmłodszych z nich wydzielono specjalny kącik do zabawy podczas rodzinnego posiłku. Spróbować można przeróżnych azjatyckich dań. Poza sushi w ofercie znajdują się zupy, rybne tatary, bułeczki bao i przekąski takie jak na przykład kimchi, spring rolls czy sakiewki won ton. Dostępne są też dania wegańskie i wegetariańskie. Wszystkie z nich można zamówić na miejscu, na wynos lub w opcji dostawy.

Do odwiedzenia lokalu szczególnie zachęcają specjalne promocje, których w Koku Sushi nie brakuje! Jedną z nich jest właśnie Lunch Bufet Sushi umożliwiający spróbowanie różnych dań w ramach jednej, stałej ceny. Wystarczy zapłacić 35 zł i można jeść do woli! A w menu pojawia się zupa dnia, przekąski, sałatki, futomaki, uromaki, hosomaki, nigiri i desery.

Z oferty Lunch Bufet Sushi można skorzystać od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 16:00, poza dniami świątecznymi. Więcej informacji o niej i innych promocjach można znaleźć na stronie KOKU Sushi Bydgoszcz.

Płacisz raz i jesz ile chcesz! Unikalna promocja w Koku Sushi Bydgoszcz