Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Plejada młodych twórców wystąpi na Wyspie Młyńskiej. Z Pawbeatsem na czele

Dodano: 22.08.2017 | 12:43

Darmowy koncert odbędzie się jeszcze w tym tygodniu.

Na zdjęciu: Wraz z Pawbeatsem wystąpi kilkunastu różnych muzyków. / fragment teledyski do utworu pt. "Teraz"

Fot. YouTube

Zakończenie tegorocznej Rzeki Muzyki Młodych zbliża się wielkimi krokami. Podczas wielkiego finału wystąpi Pawbeats, którego koncert odbędzie się wyjątkowo nie w amfiteatrze Opery Nova, lecz na Wyspie Młyńskiej

Występ reprezentanta Bydgoszczy zaplanowano na najbliższy piątek na godzinę 21:00. To ma być wielkie muzyczne święto, podczas którego na scenie zaprezentuje się kilkunastu artystów kojarzonych głównie z polską sceną hiphopową i muzyką elektroniczną. Pojawią się Rahim, KęKę, Buka, Marika, Marcelina, Natalia Grosiak, Pih, VNM, Igorilla, HuczuHucz, Flojd/Wiro, Pola Rise, Robert Cichy. Podczas koncertu będzie można usłyszeć nie tylko dotychczas opublikowane utwory muzyków, ale również przedpremierowe kawałki z nadchodzącej płyty Pawbeatsa pn. OUT.

Finałowy koncert cyklu ma być niepowtarzalny nie tylko ze względu na liczbę prezentujących się na scenie artystów, ale również miejsce. – Z myślą o Waszej wygodzie przenosimy ostatni koncert z amfiteatru przy Operze Nova na Wyspę Młyńską. Będzie więcej miejsca, będzie bardziej komfortowo – poinformował bydgoski urząd miasta.

Koncert bydgoszczanina będzie piątym wydarzeniem organizowanym w ramach tegorocznej Rzeki Muzyki Młodych. W tym roku w ramach cyklu letnich koncertów młodych artystów na scenie na wodzie zaprezentowali się: The Dumplings, Art of Illusion, Iza Lach, Pokój nr 3.