Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Po tragicznym potrąceniu w regionie. Znamy szczegóły wypadku na trasie Bydgoszcz-Toruń [ZDJĘCIA]

Dodano: 04.12.2019 | 06:00

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w poniedziałkowe popołudnie - informują śledczy.

Na zdjęciu: Na miejscu tragedii pracowali m.in. policjanci. Ustalają oni teraz dokładne przyczyny zdarzenia pod nadzorem prokuratury.

Fot. KMP Toruń

Toruńscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają przyczyny tragicznego w skutkach potrącenia mężczyzny na odcinku krajowej „80”.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w poniedziałkowe popołudnie. Służby o zdarzeniu zostały zawiadomione tuż po godzinie siedemnastej. Krajowa „80” w miejscu zdarzenia była zablokowana przez kilka godzin, a kierowcy byli kierowani na objazdy.

Po tragicznym potrąceniu w regionie. Znamy szczegóły wypadku na trasie Bydgoszcz-Toruń [ZDJĘCIA]

Zobacz również:

Tragedia na DK10. Nie żyją dwie osoby

Pracujący na miejscu zdarzenia funkcjonariusze podali szczegóły zdarzenia. – Kierujący oplem zafirą 38-latek, jadąc w stronę Torunia potrącił 59-latka – mówi mł. asp. Wojciech Chrostowski z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. Mimo prób udzielania pomocy, pieszego nie udało się uratować, mężczyzna zginął na miejscu na skutek doznanych obrażeń.


CZYTAJ WIĘCEJ: Wypadek na przejeździe kolejowym pod Świeciem. Kierowca auta osobowego był pijany


Jednocześnie funkcjonariusze zwracają się z apelem o pomoc do świadków zdarzenia, aby zgłaszali się osobiście lub telefonicznie z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu przy ul. Grudziądzkiej 17 oraz pod numerami telefonu (56) 641 26 07 lub alarmowymi numerami 997/112. Policjanci wyjaśniają przyczyny tragicznego wypadku pod nadzorem prokuratury.

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments