[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Pociąg jadący z Bydgoszczy potrącił 46-latka. Mężczyzna zginął na miejscu

Dodano: 21.06.2021 | 14:47

Na zdjęciu: Do tragedii doszło w sobotę późnym wieczorem. Aktualnie trwa śledztwo mające wyjaśnić okoliczności wypadku.

Fot. Stanisław Gazda / zdjęcie ilustracyjne

46-letni mężczyzna zginął w minioną sobotę późnym wieczorem w wyniku potrącenia przez pociąg osobowy relacji Bydgoszcz – Włocławek. – Trwa ustalanie okoliczności tragedii – komentują policjanci.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło we wspomnianą sobotę, 19 czerwca przed godziną 23:00. Wówczas, jak relacjonuje nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji we Włocławku, do dyżurnego dotarła informacja o potrąceniu mężczyzny na odcinku pomiędzy stacjami Włocławek Brzezie i Włocławek. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że pociąg jadący z Bydgoszczy potrącił przebywającego w rejonie torów 46-letniego włocławianina. Niestety, mężczyzna poniósł śmierć na miejscu – dodaje Seligowska-Ostatek.

Bezpośrednio po zdarzeniu rozpoczęło się śledztwo mające ustalić przyczyny sobotniego wypadku. Na razie, na mocy decyzji prokuratora, zwłoki 46-latka zostały zabezpieczone do dalszych badań. Zgodnie z procedurą przeprowadzona zostanie przede wszystkim sekcja zwłok.

Maszynista pociągu, który uderzył w ofiarę, w momencie wypadku był trzeźwy.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments