Pod wpływem alkoholu kłócił się z partnerką. Wcześniej wybił szybę w autobusie miejskim
Dodano: 08.11.2021 | 23:17Na zdjęciu: Policjanci przewieźli zatrzymanego 39-latka do izby wytrzeźwień, a ten po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty.
Fot. Archiwum
39-latek z powiatu toruńskiego awanturował się ze swoją partnerką w mieszkaniu. Jak się okazało, mężczyzna swoją agresję wyładował także na miejskim autobusie.
Jak relacjonują toruńscy policjanci, do zdarzenia doszło w miniony piątek (5 listopada) wieczorem, kiedy to policjantów wezwano do interwencji w związku z awanturą domową. – Okazało się, że mężczyzna będący pod wpływem alkoholu awanturuje się ze swoją partnerką – mówi podinsp. Wioletta Dąbrowska z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu i dodaje, że mężczyzna był na tyle pijany i agresywny, że interweniujący funkcjonariusze przewieźli go do izby wytrzeźwień.
Funkcjonariusze ustalili też, że 39-latek tuż przed awanturą z partnerką, wybił szybę w miejskim autobusie, rzucając w pojazd butelką. – Kierowca autobusu odjechał z miejsca zdarzenia, a po dojechaniu do Torunia zgłosił całe zajście w komisariacie – dodaje Dąbrowska.
Rzecznik toruńskiej policji precyzuje, że 39-latkowi przedstawiono już zarzut zniszczenia mienia w autobusie, za co może grozić do pięciu lat więzienia.
- Huckenbeck znów pojedzie w Grand Prix. Niemiec nie pomoże Abramczyk Polonii w lidze - 27 lipca 2026
- Juniorzy Abramczyk Polonii poznali rywali w półfinale DMPJ. Znamy terminarz - 27 lipca 2026
- Seniorka ofiarą wypadku na drodze wojewódzkiej. Policjanci mówią o przyczynach tragedii [ZDJĘCIA] - 27 lipca 2026






