Bydgoszcz
4C
Niebo częściowo zachmurzone
81% wilgotność
Wiatr: 5km/h NNE
H 5 • L 3
3C
Czw
4C
Pt
8C
Sob
12C
Nd
12C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaPojaw się na okładce najnowszego albumu Pawbeatsa!
09.11.2015 | 12:17

Pojaw się na okładce najnowszego albumu Pawbeatsa!

Sprawdź, co musisz zrobić, by to się stało.

Na zdjęciu: Grafika zapowiadająca najnowszy projekt artysty.

Fot. Forin Studio

Muzyka — w jaki sposób na Ciebie wpływa? Pokaż to na zdjęciu dodanym na Instagramie i stań się częścią kolejnego projektu Pawbeatsa.

Marcin Pawłowski-Pawbeats pracuje nad swoją drugą płytą: Pawbeats Orchestra, której premiera nastąpi w pierwszej połowie 2016 roku. Zaprasza do współpracy nie tylko muzyków, czy realizatorów dźwięku, ale także swoich fanów. Artysta pragnie stworzyć oryginalną okładkę albumu, na której pojawią się zdjęcia słuchaczy. Jak stać się częścią tego projektu?

Potrzebne jest do tego konto w aplikacji Instagram, na którym należy opublikować swoją fotografię utrzymaną w klimacie nawiązującym do muzyki i oznaczyć ją hasztagiem #pawbeatsorchestra Spośród udostępnionych zdjęć zostaną wybrane te, które pojawią się na okładce albumu. Każdy zainteresowany może wrzucić więcej niż jedno zdjęcie.

Termin zakończenia akcji nie jest dokładnie znany i zależy on od ilości udostępnionych zdjęć. Regulamin uczestnictwa w projekcie jest dostępny na wydarzeniu promującym akcję na Facebooku.


Powiązane treści