Bydgoszcz
1C
Śnieg
95% wilgotność
Wiatr: 8km/h W
H 2 • L 0
3C
Czw
8C
Pt
9C
Sob
8C
Nd
7C
Pon
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnalePolicja poszukuje sprawcy pobicia. Doszło do niego w samo południe
napad osie
09.10.2019 | 20:58

Policja poszukuje sprawcy pobicia. Doszło do niego w samo południe

Na zdjęciu: Wizerunek poszukiwanego napastnika.

Fot. KPP Świecie

Policjanci z posterunku w Osiu, pod nadzorem prokuratury, prowadzą postępowanie w sprawie pobicia mężczyzny, do którego doszło na terenie stacji paliw w Drzycimiu. Funkcjonariusze proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy lub innych świadków tego zdarzenia.

Do zdarzenia doszło 6 lipca na terenie stacji paliw w Drzycimiu (powiat świecki). Jak wynika z ustaleń policjantów, około godziny 12:00 nieznany sprawca, po krótkiej wymianie zdań, podszedł do pokrzywdzonego i uderzył go pięścią w twarz. Mężczyzna upadł na ziemię i doznał obrażeń ciała. W toku postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring. Nagranie pozwoliło na ujawnienie wizerunku sprawcy. Napastnik ubrany był w bordową bluzkę i dżinsowe spodnie.

Policjanci proszą osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę przedstawionego na zdjęciu, o kontakt osobisty z Zespołem Kryminalnym policji w Osiu (ul. Dworcowa 11) lub telefoniczny z policjantem prowadzącym postępowanie: 52 33 32 633 (albo dyżurnym jednostki pod nr 112).

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści