Bydgoszcz
-4C
Niebo głównie zachmurzone
80% wilgotność
Wiatr: 5km/h ESE
H -4 • L -6
-1C
Czw
0C
Pt
-1C
Sob
-3C
Nd
0C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnalePolicja szuka sprawców dewastacji nagrobka na bydgoskim cmentarzu. „Obrzucili go kostką brukową”
21.10.2021 | 09:38

Policja szuka sprawców dewastacji nagrobka na bydgoskim cmentarzu. „Obrzucili go kostką brukową”

Na zdjęciu: Do zdarzenia doszło w lipcu tego roku.

Fot. Jakub Soboczyński/zdj. ilustracyjne

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie proszą o kontakt świadków bądź osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o osobie bądź osobach mogących mieć związek z uszkodzeniem nagrobka na cmentarzu.

Policjanci z bydgoskiego Błonia prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia nagrobka znajdującego się na terenie cmentarza przy ul. Lotników. – Zdarzenie miało miejsce w okresie od 9 do 16 lipca 2021 roku. Wówczas nieustalony sprawca bądź sprawcy uszkodzili nagrobek poprzez obrzucenie go kostką brukową. Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do ich ustalenia – przekazuje kom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy.
Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w komisariacie policji przy ul. Broniewskiego 12 lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 751 13 64, a także całodobowo pod numerami 47 751 13 59 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. III E- 5037/21.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Benc Benc 12
Benc Benc 12
1 miesiąc temu

stosowną karą dla takich bez mózgów winno być obcięcie dłoni

Powiązane treści