Bydgoszcz
12C
Słonecznie
58% wilgotność
Wiatr: 5km/h SSE
H 13 • L 11
8C
Wt
7C
Sr
6C
Czw
8C
Pt
8C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnalePolicja: Wiemy, do kogo należy ręka znaleziona w Warcie. Nie do biznesmena z Janikowa
most św. Rocha Poznań
04.12.2015 | 11:42

Policja: Wiemy, do kogo należy ręka znaleziona w Warcie. Nie do biznesmena z Janikowa

Poznańscy kryminalni potwierdzają, że znają tożsamość ofiary, ale nie podają publicznie jej personaliów.

Na zdjęciu: Most św. Rocha w Poznaniu, gdzie trwają poszukiwania Ewy Tylman oraz gdzie odkryto fragment ciała innego denata.

Fot. Radomil / Wikipedia (wolna licencja)

Wielkopolska policja zaprzeczyła, aby ręka, którą znaleziono w Warcie w ubiegłym tygodniu, należała do zaginionego biznesmena z Janikowa Adama Frąszczaka. Teorię taką lansował od kilku dni zajmujący się tą sprawą były detektyw Krzysztof Rutkowski.

To właśnie jego ludzie dokonali kilka dni nad brzegiem rzeki makabrycznego odkrycia. Początkowo twierdzili, że może należeć do również zaginionej Ewy Tylman, której poszukiwania odbywały się i nadaj odbywają w rejonie mostu św. Rocha w stolicy Wielkopolski. Policjanci zaprzeczyli jednak tym pogłoskom, wyjaśniając, że jest to ręka należąca do mężczyzny.

I te informacje potwierdził na konferencji prasowej w nocy z czwartku na piątek rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak. Jak przekazał dziennikarzom, śledczy wiedzą już, do kogo należy fragment ciała. Nie podał jednak publicznie personaliów. Potwierdził jednak, że wykluczono, iż była to ręka zaginionego Adama Frąszczaka.


Powiązane treści