Bydgoszcz
4C
Lekkie opady śniegu
60% wilgotność
Wiatr: 7km/h S
H 5 • L 4
9C
Nd
8C
Pon
5C
Wt
4C
Sr
4C
Czw
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnalePolicjanci uratowali 23-latka. „Mężczyzna nie dawał już oznak życia”
policja więcbork
12.01.2020 | 10:05

Policjanci uratowali 23-latka. „Mężczyzna nie dawał już oznak życia”

Na zdjęciu: Sierż. szt. Antoni Bogdaszewski oraz sierż. Jarosław Komza uratowali niedoszłego samobójce.

Fot. KPP Sępólno Krajeńskie

Policjanci z Więcborka uratowali życie 23-latkowi, który chciał popełnić samobójstwo. Mężczyzna nie dawał już oznak życia.

W czwartek, 9 stycznia tuż przed godziną 6:00 dyżurny sępoleńskiej komendy został powiadomiony o zdesperowanym mężczyźnie, który zamierza targnąć się na swoje życie. Pomimo że mężczyzna nie chciał podać swoich personaliów, szybko ustalono kim jest i gdzie mieszka. Na miejsce skierowano natychmiast patrol policji w składzie: sierż. szt. Antoni Bogdaszewski oraz sierż. Jarosław Komza.

Podczas sprawdzania terenu posesji, funkcjonariusze zauważyli na pobliskim drzewie wiszącego mężczyznę, który nie dawał oznak życia. Mundurowi natychmiast przystąpili do działania – zdjęli desperata i rozpoczęli resuscytację. Po chwili młody mężczyzna zaczął oddychać, ale w dalszym ciągu był nieprzytomny. Do czasu przyjazdu karetki pogotowia policjanci kontrolowali jego stan zdrowia. 23-latek trafił do szpitala.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści