Bydgoszcz
25C
Słonecznie
53% wilgotność
Wiatr: 4km/h E
H 26 • L 23
26C
Wt
25C
Sr
27C
Czw
26C
Pt
22C
Sob
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnalePolicjanci z Białych Błot znaleźli zaginioną 16-latkę, a przy okazji narkotyki
w kajdankach
02.08.2017 | 15:50

Policjanci z Białych Błot znaleźli zaginioną 16-latkę, a przy okazji narkotyki

Podwójny sukces policjantów z Białych Błot.

Na zdjęciu: W kajdankach...

Fot. Archiwum.

Nieletnia ukrywała się u chłopaka w jednym z mieszkań w centrum miasta. 19-latek został zatrzymany. W mieszkaniu posiadał narkotyki. Za to przestępstwo grozi do trzech lat pozbawienia wolności.

Wszystko zaczęło się od poszukiwań 16-latki. Dziewczyna od dwóch tygodni nie powracała do domu. Sprawą poszukiwań zajęli się policjanci z Białych Błot. Zbierając informacje o miejscu przebywania nieletniej, trop doprowadził ich do jednego z mieszkań na bydgoskim Śródmieściu.

Wczoraj (01.08.2017) funkcjonariusze przystąpili do realizacji i zapukali do drzwi mieszkania. Jak się okazało, trop ich nie zawiódł. Poszukiwana 16-latka przebywała u chłopaka. To jednak nie był koniec sprawy. Policjanci w mieszkaniu znaleźli 22 woreczki z zielonym suszem roślinnym. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że jest to marihuana. Na miejsce przyjechali kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia, którzy zatrzymali do sprawy 19-latka. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu.

Dzisiaj (02.08.2017) śledczy z bydgoskiego Śródmieścia na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut posiadania narkotyków. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje już sąd.


Powiązane treści