Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Policjanci z bydgoskich Wyżyn odzyskali skradzione BMW

Dodano: 28.11.2023 | 12:24

Na zdjęciu: Policjanci odzyskali BMW E30, które jak się okazało pochodziło z kradzieży.

Fot. KMP Bydgoszcz

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz – Wyżyny odzyskali pojazd marki BMW, który został skradziony na terenie Niemiec. Wartość zabytkowego pojazdu to ponad 22 tysiące złotych.

Wczoraj (27 listopada) funkcjonariusze z bydgoskich Wyżyn ustalili, że 30-letnia mieszkanka powiatu bydgoskiego nabyła pojazd marki BMW, który pochodzi z kradzieży.

Aby potwierdzić tę informację pojechali do miejsca jej zamieszkania. Kobieta poinformowała ich, że rzeczywiście kupiła samochód od mężczyzny, który przywiózł go z Niemiec na lawecie. Zapłaciła za niego ponad 22 tysiące złotych. Chciała w ten sposób, wraz ze swoim partnerem, zainwestować pieniądze w zabytek – wyjaśnia mł. asp. Krzysztof Bratz z zespołu prasowego bydgoskiej policji.

Mundurowi razem z właścicielką auta pojechali do garażu, w którym stał zaparkowany. Niestety, po jego sprawdzeniu potwierdziło się, że jest on poszukiwany w związku z kradzieżą, do której doszło na terenie Niemiec. Pojazd został zabezpieczony przez policjantów, a kobieta może usłyszeć zarzut paserstwa.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments