Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Policjanci z Fordonu poszukują 15-latki. Od sierpnia nie dała znaku życia

Dodano: 25.10.2023 | 09:18

Na zdjęciu: Wizerunek poszukiwanej nastolatki.

Fot. KMP Bydgoszcz

Policjanci z Fordonu poszukują 15-letniej Aleksandry Wiśniewskiej, która wyszła z placówki opiekuńczo-wychowawczej w województwie śląskim i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązała kontaktu z opiekunami prawnymi.

Jak przekazuje bydgoska policja, funkcjonariusze z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Fordon zostali powiadomieni przez opiekuna prawnego o zaginięciu 15-letniej Aleksandry Wiśniewskiej. Nastolatka w dniu 23 sierpnia wyszła z placówki opiekuńczo-wychowawczej w Radzionkowie (powiat tarnogórski, woj. śląskie) i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązała kontaktu z opiekunem prawnym, który w związku z tym podjął decyzję o wyrażeniu zgody na publikację wizerunku nastolatki.

RYSOPIS ZAGINIONEJ: 155 cm wzrostu, włosy ciemnobrązowe, kręcone, oczy koloru brązowego, cera śniada. W dniu zaginięcia była ubrana w bluzkę koloru ciemnego z różowym napisem „barbie”, obuwie sportowe.

Ktokolwiek zna miejsce jej pobytu, bądź jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Fordon przy ul. Wyzwolenia 122 lub telefoniczny pod nr tel. 47 751 58 59 albo na numer alarmowy Policji 112.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments