Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Policyjna akcja na Kapuściskach. Zabezpieczono pół kilograma narkotyków

Dodano: 03.09.2023 | 10:42

Na zdjęciu: Podczas akcji na Kapuściskach, policjanci zabezpieczyli około pół kilograma narkotyków.

Fot. KMP Bydgoszcz

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową i pseudokibiców bydgoskiej komendy zatrzymali 26-latka, u którego w mieszkaniu zabezpieczyli narkotyki. – Decyzją sądu został on tymczasowo aresztowany na najbliższe trzy miesiące – informują funkcjonariusze.

Funkcjonariusze przeprowadzili akcję w jednym z mieszkań na bydgoskich Kapuściskach. – Z naszych informacji wynikało, że mężczyzna może posiadać znaczne ilości substancji zabronionych – mówią.

Po przyjeździe, postanowili przeszukać mieszkanie mężczyzny i ich przypuszczenia okazały się trafne. – Łącznie zabezpieczono ponad 450 gramów kryształków 3-CMC oraz 55 g marihuany – mówi kom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy i precyzuje, że zabezpieczone środki przekazano do ekspertyzy specjalistom z laboratorium kryminalistycznego, a ci potwierdzili, że są to substancje zabronione.

Podczas przesłuchania w prokuraturze, mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozić może do dziesięciu lat pozbawienia wolności. Śledczy zdecydowali się skierować wniosek do sądu o tymczasowe aresztowanie 26-latka, a sąd podczas posiedzenia przychylił się do tego wniosku, a to oznacza, że mężczyzna spędzi za kratkami najbliższe trzy miesiące.

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments