Bydgoszcz
1C
100% wilgotność
Wiatr: 3km/h WSW
H 2 • L 0
9C
Wt
9C
Sr
5C
Czw
2C
Pt
2C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczPolitykaPolityczny weekend w regionie. Przyjadą marszałek Senatu i liderzy Lewicy
13.09.2019 | 11:19

Polityczny weekend w regionie. Przyjadą marszałek Senatu i liderzy Lewicy

Cztery tygodnie - tyle czasu pozostało do wyborów parlamentarnych.

Na zdjęciu: Robert Biedroń ponownie gościć będzie w Bydgoszczy. Tym razem przyjedzie wspólnie z pozostałymi liderami Lewicy: Włodzimierzem Czarzastym i Adrianem Zandbergiem.

Fot. Szymon Fiałkowski / archiwum

Na cztery tygodnie przed wyborami parlamentarnymi, Kujawy i Pomorze ponownie znajdą się w centrum politycznych wydarzeń. To za sprawą dwóch formacji.

Jutro do regionu przyjedzie marszałek Senatu Stanisław Karczewski. Gościć będzie na zaproszenie kandydatów formacji rządzącej do sejmu – Tomasza Latosa i Łukasza Schreibera oraz wyższej izby parlamentu – prof. Heleny Czakowskiej i wojewody Mikołaja Bogdanowicza.

Karczewski najpierw spotka się z mieszkańcami Bydgoszczy. Spotkanie odbędzie się w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej przy Toruńskiej 55 (początek spotkania o 12:00), z kolei o 15:30 marszałek Senatu gościć będzie w Nakle nad Notecią (Nakielski Ośrodek Kultury przy al. Mickiewicza 3).

Od jutra w Polskę rusza także bus Lewicy. W niedzielę, liderzy Zjednoczonej Lewicy – Włodzimierz Czarzasty (Sojusz Lewicy Demokratycznej), Adrian Zandberg (Razem) i Robert Biedroń (Wiosna) gościć będą w regionie. Na 9:30 zapowiedzieli swoją wizytę w Bydgoszczy (plac przy Operze Nova), zaś po 11:00 udadzą się do Torunia.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści