Bydgoszcz
6C
Opady
70% wilgotność
Wiatr: 8km/h W
H 8 • L 5
6C
Pon
9C
Wt
3C
Sr
3C
Czw
1C
Pt
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaBydgoszczPolitykaPolityczny weekend w regionie. Przyjadą marszałek Senatu i liderzy Lewicy
Robert Biedroń - SF
13.09.2019 | 11:19

Polityczny weekend w regionie. Przyjadą marszałek Senatu i liderzy Lewicy

Cztery tygodnie - tyle czasu pozostało do wyborów parlamentarnych.

Na zdjęciu: Robert Biedroń ponownie gościć będzie w Bydgoszczy. Tym razem przyjedzie wspólnie z pozostałymi liderami Lewicy: Włodzimierzem Czarzastym i Adrianem Zandbergiem.

Fot. Szymon Fiałkowski / archiwum

Na cztery tygodnie przed wyborami parlamentarnymi, Kujawy i Pomorze ponownie znajdą się w centrum politycznych wydarzeń. To za sprawą dwóch formacji.

Jutro do regionu przyjedzie marszałek Senatu Stanisław Karczewski. Gościć będzie na zaproszenie kandydatów formacji rządzącej do sejmu – Tomasza Latosa i Łukasza Schreibera oraz wyższej izby parlamentu – prof. Heleny Czakowskiej i wojewody Mikołaja Bogdanowicza.

Karczewski najpierw spotka się z mieszkańcami Bydgoszczy. Spotkanie odbędzie się w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej przy Toruńskiej 55 (początek spotkania o 12:00), z kolei o 15:30 marszałek Senatu gościć będzie w Nakle nad Notecią (Nakielski Ośrodek Kultury przy al. Mickiewicza 3).

Od jutra w Polskę rusza także bus Lewicy. W niedzielę, liderzy Zjednoczonej Lewicy – Włodzimierz Czarzasty (Sojusz Lewicy Demokratycznej), Adrian Zandberg (Razem) i Robert Biedroń (Wiosna) gościć będą w regionie. Na 9:30 zapowiedzieli swoją wizytę w Bydgoszczy (plac przy Operze Nova), zaś po 11:00 udadzą się do Torunia.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści