Polonia nie zwalnia tempa. Kolejne zwycięstwo bydgoszczan

Dodano: 05.05.2021 | 20:24

Na zdjęciu: Patryk Podolski zdobył w środę dwie bramki.

Piłkarze Polonii Bydgoszcz wygrali w środowym meczu klasy okręgowej z Naprzodem Jabłonowo Pomorskie 3:2.

Gospodarze objęli prowadzenie już w 6. minucie, skutecznie egzekwując rzut karny. Polonia odpowiedziała trafieniem Wiktora Dąbka w 39. minucie, a jeszcze przed przerwą Patryk Podolski zdobył bramkę na 2:1. Chwilę po zmianie stron gospodarze wyrównali, ale ostatnie słowo należało do podopiecznych trenera Stolarskiego – w 84. minucie Hubert Raczkowiak podał do Podolskiego, a on drugi raz tego dnia trafił do siatki.

Zwycięstwo 3:2 z Naprzodem było szóstą wygraną bydgoszczan w siódmym meczu tej rundy. Obecnie Polonia zajmuje szóste miejsce w tabeli. W najbliższy weekend podejmie Victorię Czernikowo. Początek sobotniego meczu o godz. 11:00. Naprzód jest trzynasty, a w następnej kolejce zagra z Pomorzaninem Serock.