Polonia z nowym menedżerem? Znana postać ma przejąć klub
Dodano: 28.01.2018 | 16:58Polonia rozpocznie sezon na początku kwietnia.
Na zdjęciu: W klubie trwa poszukiwanie nowego trenera.
Fot. Stanisław Gazda
Wiele wskazuje na to, że w nadchodzącym sezonie II ligi żużlowej, bydgoską Polonię poprowadzi nowy menedżer.
Według nieoficjalnych dotąd informacji, klubu w sezonie 2018 nie będzie trenował Jacek Gollob, który był szkoleniowcem bydgoskich żużlowców w dwóch ostatnich sezonach.
Jak wstępnie przekazała jedna z gazet, następcą Golloba na tym stanowisku ma zostać Jerzy Kanclerz. To doskonale znana w bydgoskim środowisku żużlowym postać, która w przeszłości współpracowała już z Polonią, a także między innymi z Tomaszem Gollobem.
Oficjalnej decyzji klubu jeszcze nie ma. Włodarze Polonii całej sprawy nie chcą komentować.
- Kierowca lawety zginął na S5. Policjanci mówią o przyczynach tragedii [ZDJĘCIA] - 26 września 2025
- Wyłudzili pieniądze od seniorki pod pozorem problemów zdrowotnych. Ujęli ich kryminalni z Bydgoszczy - 26 września 2025
- Wypadek koło Bydgoszczy. Samochód zderzył się z jeleniem - 26 września 2025