Bydgoszcz
18C
Opady
77% wilgotność
Wiatr: 4km/h N
H 18 • L 18
22C
Sr
23C
Czw
25C
Pt
26C
Sob
25C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIPomagaj z PET EXPO. Wybierz, dokąd trafi największa pomoc dla zwierząt [GŁOSOWANIE]
Dog and cat playing together outdoor.Lying on the back together.
30.08.2019 | 18:15

Pomagaj z PET EXPO. Wybierz, dokąd trafi największa pomoc dla zwierząt [GŁOSOWANIE]

Na zdjęciu: Jeden głos może wpłynąć na zmianę wielu kocich i psich losów.

Fot. materiały nadesłane

Już we wrześniu w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym odbędą się targi Pet Expo, czyli największa w Polsce impreza branży zoologicznej. Towarzyszyć im będzie akcja charytatywna, a o tym do kogo trafi największa pomoc, zadecydują czytelnicy portalu MetropoliaBydgoska.pl.

Ideą akcji jest wsparcie 4 ośrodków świadczących pomoc psom i kotom, które zostały wyłonione na podstawie komentarzy na fanpage’u PET EXPO. Są to: Fundacja Cane Corso Rescue Poland, Fundacja Miasto Kotów, Fundacja Ostatnia Przystań oraz Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszczy. To właśnie na realizacje ich potrzeb zostanie przeznaczony dochód ze sprzedaży biletów wstępu na targi 15 września.

Jednak nie otrzymają oni środków pieniężnych, lecz konkretne rzeczy materialne. – Do każdego z tych miejsc przekażemy dary, które zostaną zakupione zgodnie z listą ich potrzeb. Chcemy, aby te punkty otrzymały dokładnie to, czego potrzebują i mogli wykorzystać to jak najlepiej – wyjaśnia Zbigniew Joniec, organizator targów.

Wyniki głosowania pozwolą ustalić procentowy podział tego, jaką pomoc otrzyma dane miejsce.  Głosowanie realizowane jest w formie ankiety dostępnej poniżej. Głosy oddawać można do 15 września 2019 r. do godz. 17:00.

Więcej informacji o wydarzeniu, w tym o zakupie biletów, można znaleźć na stronie internetowej: https://sklep.petexpo.pl/


41185636_1692969460812564_1792249381143969792_nFundacja Cane Corso Rescue Poland

Przedstawiciele fundacji: Jesteśmy Grupą Ludzi, która kocha Molosy, a w szczególności psy rasy Cane Corso i w typie Cane Corso. Dzięki wsparciu Darczyńców naprawiamy to co niszczą Ludzie i przywracamy nadzieję tym skrzywdzonym zwierzętom wiarę w naszą ludzką rasę. Po prostu Człowieki dla Molosów -Szanujemy-Wspieramy-Adoptujemy.

Oficjalnie zarejestrowaliśmy się w grudniu 2015 roku, ale działaliśmy już dużo wcześniej gdy było stanowczo mniej corsiaków i psów w typie CC, które potrzebowały pomocy i nowych domów. Nie szczycimy się faktem ile psiaków przy naszym zaangażowaniu i pomocy znalazło nowe rodziny bo to dla nas jako ludzi i społeczeństwa wstyd. Liczba 300 już dawno przeszła i od tamtej pory nie skupiamy się na tym fakcie. Przykre, że aż tyle wspaniałych psów płaci za to, że człowiek nie podołał. Różne są powody, które sprawiają, że pies szuka domu innego. Nie oceniamy nikogo. Skupiamy się wyłącznie na pomocy tym zwierzakom i tyle..a może aż tyle. Mamy tylko jedno marzenie-byśmy przestali być potrzebni i odzyskali nasze życie prywatne bo to będzie oznaczało, że każdy pies ma swoją kochającą i szanującą go Rodzinę.

Fundacja Cane Corso Rescue Poland Na Rzecz Walki z Bezdomnością Psów przede wszystkim Rasy Cane Corso oraz w typie Cane Corso, ale nie odmawiamy również pomocy psom innych ras.

15fed0fee5fe3e96b6afce68cfa0b9e7968617     66738395_2127262500716589_3443302171993440256_n

 


 

kup-obiad-dla-kota-miasto-kotow

Fundacja Miasto Kotów

Fundacja Miasto Kotów powstała w celu niesienia pomocy zwierzętom, poprawy warunków ich bytowania oraz walki z bezdomnością.

Przedstawiciele fundacji: Kochamy koty, pomagamy im, dlatego powstanie FMK jest naturalną konsekwencją działań, którymi zajmujemy się prywatnie od wielu lat. Przede wszystkim skupiamy się na tych najbardziej skrzywdzonych, porzuconych i niechcianych oraz szukaniu im dobrych, odpowiedzialnych opiekunów.

Praca, którą wykonujemy dla podopiecznych Fundacji jest całkowicie charytatywna i dodatkowa, poza obowiązkami rodzinnymi i zawodowymi, a swoją działalność opieramy wyłącznie na wolontariacie i wsparciu darczyńców.

Czym się zajmujemy?
Adopcją kotów, opieką nad kotami miejskimi, kastracją kotów, prowadzeniem domów tymczasowych, edukacją dzieci i młodzieży, prelekcjami i warsztatami dla dorosłych, konsultacjami i poradnictwem indywidualnym, działalnością wydawniczą

DSC_1964     DSC_2816

 


LOGO1

Fundacja Ostatnia Przystań

Fundacja Ostatnia Przystań powstała w 2015 roku w celu ratowania starszych, chorych, bezdomnych psów. W tym celu stworzono Dom Psiego Seniora, we Wtelnie, koło Bydgoszczy, w którym resztę życia spędzają psy pochodzące głownie ze schroniska.

Przedstawiciele fundacji: Chcemy, by resztę życia spędziły w domowych warunkach, mając kontakt z ludźmi, leczymy, socjalizujemy i pozwalamy godnie odejść. Nasz opis: Jest takie miejsce. Miejsce, gdzie nie ma tam krat zamykających drogę ku przyjaznej dłoni i delikatnej czułości. Nie ma obojętnych spojrzeń zatrzymujących psi ogon w smętnym bezruchu. Nie ma cichego przyzwolenia na niewidzialność i zgody na psią samotność. To miejsce przyjazne, gdzie psi staruszkowie mogą wreszcie odpocząć. Miejsce, gdzie trawa jest na prawdę zielona, powietrze prawdziwie rozkoszne, a samotność pozostaje tylko niemiłym wspomnieniem. To azyl dla tych, którym sędziwy wiek odebrał szansę na lepsze jutro. Teraz, na ostatnim odcinku drogi, mogą nareszcie poczuć jak smakuje trawa pod łapami, jak wiatr unosi sędziwe już uszy, jak miło wypoczywa się w cieniu drzew. Jak dobrze jest, gdy ktoś czuwa i już nie porzuci w potrzebie. I nic tego nie odejdzie. Nie zniknie, nie zmieni się jedynie w psi sen o ufności. I jak dobrze mieć pewność, że można tam zostać do końca. A w tych ostatnich chwilach, gdy życie zacznie gasnąć, znajdzie się zawsze ktoś, kto potrzyma łapkę i przeprowadzi bezpiecznie za Tęczowy Most.

67377230_879563695757698_1720140316217966592_n     DSC_8719-1

 


 

schronisko bdg logo

Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszczy

Misją Schroniska dla Zwierząt w Bydgoszczy jest opieka nad pozbawionymi domu psami i udomowionymi kotami, które dom utraciły. Na przestrzeni lat udoskonalenie systemu interwencji związanych ze zwierzętami w Mieście Bydgoszczy doprowadziło do stanu gdy problem wałęsających się bez opieki psów, zagrażających bezpieczeństwu publicznemu jest niewielki lub nawet praktycznie nie istnieje. A i same psy są bezpieczne, bo albo pozostają pod opieka właścicieli, albo zostają przewożone do Schroniska przez pracowników tej placówki, czy też przez służby miejskie, zwłaszcza przez Straż Miejską. Upublicznia się w mediach przyjęte do Schroniska zwierzęta tak, by jak najszybciej właściciele mogli odebrać swoje zguby.

– Schronisko dla Zwierząt jest jednostką szkolącą z nadanymi jej uprawnieniami w Urzędzie Wojewódzkim. Prowadzi się tu szkolenia dla zarządzających schroniskami, praktyki i staże dla osób związanych z opieką i leczeniem zwierząt. Odbywają się tu także kursy i szkolenia dla osób wyłapujących zwierzęta. Organizowane są warsztaty weterynaryjne w zakresie sterylizacji psów i kotów. Organizowane są spotkania w placówkach szkolnych i w ten sposób uwrażliwia się młode osoby na los niechcianych zwierząt, a także przekazuje im wiedzę na temat ich potrzeb i obowiązków ich właścicieli. W Schronisku przyjmowane są zorganizowane wycieczki szkolne, które oprowadzają pracownicy azylu… – wymieniają przedstawiciele schroniska.

67067831_2450227838372225_8186775323413577728_o     67453438_2457131614348514_2519379952718053376_o

 


 

Komu chcesz pomóc podczas Międzynarodowych Targów Zoologicznych Pet Expo?

  • Fundacja Ostatnia Przystań (45%, 4 288 Głosów)
  • Fundacja Cane Corso Rescue Poland (44%, 4 213 Głosów)
  • Fundacja Miasto Kotów (7%, 680 Głosów)
  • Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszczy (5%, 444 Głosów)

Całkowita liczba głosów: 9 625

Głosy oddawać można do 15 września 2019 r. do godz. 17:00.

111
Dodaj komentarz

avatar
111 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
96 Comment authors
JacekAgaDominikaJarosławHauHau2 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

CCPR! Tylko zwycięstwo! ❤️💪🏼

Liliana
Gość
Liliana

Fundacja Miasto Kotów

KRZYSZTOF
Gość
KRZYSZTOF

Fundacja cane corso Rescue Poland ❤️

Piotr
Gość
Piotr

Fundacja ostatnia przystań, Tak niewolno oszukiwać, i kupować głosy w Firmach, wstydzcie się, wielka mi to fundacja a nie mają miłośników
Organizator powinien usunąć ich za oszustwo

Mateusz
Gość

Przykre gdy fundacje nie potrafią gra uczciwie. Nierelanym jest zdobycie w naturalny sposób takiej ilości głosów.
Co do administratora serwisu gdzie odbywa się głosowanie, sugerowałbym weryfikację głosów z użyciem serwerów proxy bo z tego co widzę to nie macie stosownie zabezpieczonej strony. Sam posiadam listę kilku tysięcy tego typu adresów IP + portów a mimo to uznaje że albo gra się uczciwie w takim przypadku albo wcale….

GAL ANONIM
Gość
GAL ANONIM

Śmieszą mnie komentarze ludzi , którzy mają ból d… o głosy. Głosy są oddawanie przez ludzi uczciwie i każdy wybiera głos na kogo chce a udostępnienie linku to chyba nie forma kupowania głosów? Żal czytać takie idiotyczne komentarze.

Pozdrawiam

Piotr
Gość
Piotr

GAL ANONIM W 2 GODZINY 1000 głosów???? Z kim ty chcesz rozmawiać, polecam przedszkole z dzieci rozsmieszac,

Monika
Gość
Monika

Powiewa tu sciemą…. nagle 2000 głosów? Serio?

Pola
Gość
Pola

To wejdźcie sobie niedowiarki na profil instagramowy Katicziks i zobaczcie skąd głosy…

Anna
Gość
Anna

Fundacja Cane Corso Rescue Poland ❤

Magdalena
Gość
Magdalena

Fundacja Cane Corso Rescue Poland

Przyjaciel Fundacji Ostatnia Przystań
Gość
Przyjaciel Fundacji Ostatnia Przystań

Polecam najpierw sprawdzić informacje, a później rzucać oskarżenia. Prośba o głosowanie na wybraną fundację nie jest tym samym co kupowanie głosów…. weźcie się ludzie zajmijcie własnym życiem i nie doszukujcie się sensacji gdzie jej nie ma…

Katiczikss
Gość
Katiczikss

Wszystkie głosy oddane na fundacje ostatnia przystan są prawdziwe, głosowali realni ludzie, moi obserwatorzy! Nie ma tu żadnego oszustwa i sugerowanie, że przystań wykupiła głosy jest słabe i krzywdzące dla fundacji.Pozdrawiam Katiczikss😁

Paxon
Gość
Paxon

Moim zdaniem nikt nie oskarża żadnej z Organizacji, bo chyba każdy zdaje sobie sprawę, że ich wolontariusze i członkowie nie mają czasu na głupie pomysły, ale były już historie, że ludzie wykupywali na OLX nieuczciwe głosy w tysięcznych ilościach za nieduże pieniądze. Fejkowe konta i „głosy” przepuszczone przez proxy. Każdy kto obserwował przyrost głosów w tym konkursie może czuć się zdziwiony, żeby nie powiedzieć oszukany – gdy w tak krótkim czasie na konto jednego z uczestników konkursu wpada 2 tysiące głosów. Dziwne. Warto sprawdzić czy tym razem również nie doszło naruszenia zasad. Gramy do jednej bramki, bo chodzi o zwierzęta,… Czytaj więcej »

Anna
Gość
Anna

Fundacja Cane Corso Rescue Poland 💙

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Fundacja Ostatnia Przystań

Nikola
Gość
Nikola

Cane corso resche poland

Ewelina
Gość
Ewelina

CCPR! Tylko zwycięstwo❤️

Patrycja
Gość
Patrycja

Fundacja Ostatnia Przystań to nie tylko zwierzęta ale wspaniali ludzie i wolontariusze, którzy nigdy w życiu nie posuneliby się do płacenia za glosy. Udostępnienie linku nie jest „kupowaniem” głosów. Ludzie sami wybierają na kogo głosują i myślę że lepiej swoją energię poświęcić na pomoc psom niż doszukiwać się problemu i oszustwa gdzieś, gdzie tego nie ma.

Piotr
Gość
Piotr

FUNDACJA CANE CORSO RESCUE POLAND
GRA UCZCIWIE, WIELKIE ZWYCIĘSTWO, BO MY KOCHAMY SWOJE MOLOSY I ROBIMY WSZYSTKO DLA MOLOSOW

Luiza
Gość
Luiza

Fundacja Ostatnia Przystań

Tuto
Gość
Tuto

Fundatia cane corso.

Xyy
Gość
Xyy

Dziwne w 2 H tyle głosów szkoda gadać 😎

A🐾🐾
Gość
A🐾🐾

Fundacja Cane Corso Rescue Poland wielcy ludzie
Duży szacunek dla całej fundacji od dziewczyn z Uk

Aneta Maz
Gość
Aneta Maz

Fundacja Ostatnia Przystań

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Fundacja Ostatnia Przystań 👍👍👍

Aska
Gość
Aska

Fundacja cane corso Rescue Poland

FRANEK
Gość
FRANEK

FUNDACJA OSTATNIA PRZYSTAŃ

FRANEK
Gość
FRANEK

Fundacja Ostatnia Przystań!!!

Wesoły Roman
Gość
Wesoły Roman

Dlaczego w bydgoskim evencie bierze udział organizacja/fundacja nie z Bydgoszczy ? (mowa o CCRP) Coś tutaj chyba jest nie tak , powinny brać same z naszego regionu a nie spoza.

Pozdrawiam Wesoły Roman

Grazyna
Gość
Grazyna

Fundacja Ostatnia Przystań nie odmówiła nigdy pomocy berneńczykowi w potrzebie! Sprawdźcie najpierw jak liczne są grupy Berneński Pies Pasterski na fb i spodziwajcie się wyniku o wiele większego bo jak na razie fani Ostatniej przystani zawodzą tak małą ilością głosów.

Ewa
Gość
Ewa

FUNDACJA CANE CORSO RESCUE POLAND ❤️

EWA
Gość
EWA

FUNDACJA OSTATNIA PRZYSTAŃ !

Sis
Gość
Sis

Do wszystkich dzbanow wietrzacych podstęp. Wystarczy osoba z zasięgami na insta i 2000 głosów w godzinę to Pikuś. Żal wam dupy ściska?

Sis
Gość
Sis

Piotr zluzuj głowę bo Ci żyłka pęknie

Agnieszka
Gość
Agnieszka

CCRP oczywiście😘

Bhaha
Gość
Bhaha

Cane Corso Rescue Poland

Marta Linowska
Gość
Marta Linowska

Fundacja Cane Corso Rescue Poland Cane

Marta
Gość
Marta

Cc Rescue Poland

Grzegorz
Gość
Grzegorz

Całym sercem z fundacją Cane Corso Rescue Poland 💖💖💖💖💖💖

Joanna Talaj
Gość
Joanna Talaj

Fundacja Cane Corso Rescue Poland❤❤❤

Beata
Gość
Beata

Fundacja Ostatnia Przystań 🙂

Basia
Gość
Basia

Całym sercem popieram Fundację Ostatnia Przystań! To ludzie o wielkich sercach!

Aleksandra
Gość
Aleksandra

Fundacja Cane Corso Rescue Poland

Hanna
Gość
Hanna

Fundacja Ostatnia Przystań

Anita
Gość
Anita

CCRP!

Paulina
Gość
Paulina

Cane corso

Magdalena
Gość
Magdalena

Fundacja Ostatnia Przystań Trzymam za Was kciuki aby pomóc dotarła właśnie do Was. Kto u Was był chociaż raz ,wie ile serca, troski ,opieki i sił wkładacie żeby zapomniane , chore ,stare psiaki miały dom na ostatnie swoje chwilę. TAK! DOM! Bo jest to dom , nie schronisko, nie kojec tylko dom pełen miłości i szacunku. Byłam u Was trzykrotnie i za każdym razem wzruszalam się mocniej widząc wasza miłość do tych zwierzaków i ich miłość i oczy wpatrzone w Was ( P.s. Nie zawracajcie uwagi na niektóre dziwne komentarze , pisać je mogą tylko i wyłącznie osoby które Was… Czytaj więcej »

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Fundacja Cane Corso Rescue Poland 🐕

Kasia
Gość
Kasia

FUNDACJA CANE CORSO RESCUE POLAND

Podobne wpisy

Powiązane treści