Bydgoszcz
0C
Lekkie opady śniegu
93% wilgotność
Wiatr: 7km/h W
H 1 • L 0
2C
Sr
2C
Czw
0C
Pt
-1C
Sob
-1C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportPomóż Gwieździe Bydgoszcz wygrać z Toruniem w wirtualnym finale Superligi tenisa stołowego!
Lotto Superliga Tenisa Stołowego_ Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz - OlimpiaUnia Grudziądz - JS (20)
17.05.2020 | 09:22

Pomóż Gwieździe Bydgoszcz wygrać z Toruniem w wirtualnym finale Superligi tenisa stołowego!

Na zdjęciu: Lotto Zooleszcz Gwiazda ma szansę wygrać wirtualną ligę tenisa stołowego.

Fot. Jakub Soboczyński

Lotto Zooleszcz Gwiazda ma szansę wygrać wirtualny finał Lotto Superligi w tenisie stołowym. Rywalizacja jest prowadzona za pośrednictwem oficjalnego fanpage rozgrywek. W ostatecznej rozgrywce Gwiazda mierzy się z Energą Manekin Toruń – by pomóc bydgoskiej drużynie wygrać, wystarczy dać reakcję „Super” pod udostępnionym poniżej postem.

Rozgrywki ligowe w tenisie stołowym – tak jak i inne sportowe rywalizacje – w związku z epidemią koronawirusa zostały zakończone. Organizatorzy Lotto Superligi przygotowali jednak wirtualną namiastkę meczów. By zaktywizować kibiców, na fanpage rozgrywek przeprowadzili oni rywalizację między klubami, polegającą na głosowaniu na daną drużynę. Początkowo głosowano na drużyny, które w danym dniu miały rozegrać planowe spotkanie ligowe, a po ich zakończeniu rozegrano wirtualną fazę play-off.

Play-offy były bardzo udane dla Lotto Zooleszcz Gwiazdy. Dzięki zaangażowaniu kibiców, bydgoska drużyna doszła aż do wielkiego finału Facebookowej rywalizacji, która kończy się w niedzielę. W wielkim finale zespół z ulicy Nakielskiej zmierzy się z lokalnym rywalem – Energą Manekin Toruń. Derbowy pojedynek z pewnością zachęci wiele osób do wsparcia bydgoskiej drużyny.

Aby wesprzeć Lotto Zooleszcz Gwiazdę w walce z toruńskim zespołem należy pod udostępnionym poniżej postem na FB wybrać reakcję „Super” – czyli serduszko 💟. Mecz zostanie zakończony o godzinie 22:00.

xx

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści