Bydgoszcz
4C
100% wilgotność
Wiatr: 1km/h E
H 6 • L 3
15C
Nd
10C
Pon
6C
Wt
6C
Sr
2C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesPopaopa – rusza sklep z bydgoskim designem dla dzieci!
27.11.2015 | 23:33

Popaopa – rusza sklep z bydgoskim designem dla dzieci!

Już od poniedziałku otwarty będzie sklep z ręcznie robionymi - bydgoskimi - artykułami dla niemowląt i dzieci.

Na zdjęciu: Sklep od poniedziałku będzie czekał na pierwszych klientów.

Fot. PW

Produkty oryginalne, ręcznie robione a przede wszystkim bezpieczne dla najmłodszych – nie musisz kupować ich przez Internet. Bydgoscy twórcy z branży dziecięcej są niezwykle uzdolnieni. Przekonać o tym będzie się można w nowym sklepie Popaopa, w którym znajdzie się mnóstwo rzeczy przeznaczonych właśnie dla maluchów, a wykonanych w dużej części przez bydgoszczan.

Stworzenia miejsca jednoczącego lokalnych producentów podjęło się młode małżeństwo: Paulina i Jerzy Woźniakowie. Są oni rodzicami dwójki małych dzieci – Stasia i Zosi, więc z własnego doświadczenia wiedzą, jak ciężko jest znaleźć nietuzinkowe produkty dla maluchów w sklepie stacjonarnym. Właśnie dlatego postanowili zadebiutować w tym biznesie, spełniając przy tym swoje marzenie o zebraniu w jednym miejscu bydgoskiego rękodzieła przeznaczonego dla najmłodszych, a tym samym pomóc innym rodzicom urządzić pokoiki pociech w niebanalny sposób.

W ich lokalu znajdą się przedmioty niedostępne w sklepach wielkopowierzchniowych. Będzie można zakupić produkty tylko najwyższej klasy, które są przede wszystkim bezpieczne dla dzieci. To właśnie jest najważniejsze kryterium, według którego wybierane są artykuły dostępne w sklepie. Właściciele cały czas szukają produktów codziennego użytku, które są praktyczne, a zarazem pięknie wykonane. Asortyment dobierają nie tylko na podstawie własnych upodobań, ale także rad swoich przyjaciół.

Ideą Popaopa jest wspieranie lokalnego biznesu i poprzez nawiązanie współpracy z twórcami z naszego miasta, którzy szyją, szydełkują lub tworzą inne akcesoria i zabawki dla dzieci. Dołączyć do nich może niemal każdy. Na razie dostępne w sklepie produkty pochodzą z cudzej produkcji, lecz małżeństwo myśli o stworzeniu własnej marki i już intensywnie pracuje nad tym, by spełnić swój cel.

Sklep zlokalizowany jest na bydgoskim Górzyskowie, przy ul. Gołębiej 8. Do odwiedzenia go zachęca nie tylko ciekawa ekspozycja towaru, ale także intrygująca nazwa: Popaopa. Skąd ona się wzięła? — Popaopa to zbitek sylab powtarzany przez naszego syna, kiedy zaczynał mówić i chciał żebyśmy wzięli Go na ręce, mówił „na popa!” — wyjaśnia Paulina Woźniak.

Sklep czynny będzie od najbliższego poniedziałku, 30 listopada od godziny 10:00. Więcej informacji na temat sklepu znajdziecie na fanpage – TUTAJ.


Podobne wpisy

Powiązane treści