Bydgoszcz
22C
Słonecznie
49% wilgotność
Wiatr: 2km/h E
H 28 • L 17
23C
Nd
24C
Pon
26C
Wt
26C
Sr
26C
Czw
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaPopek chce pomóc bydgoskiemu domowi dziecka. Pieniędzmi od Kuby Wojewódzkiego
popek, youtube
03.11.2016 | 19:49

Popek chce pomóc bydgoskiemu domowi dziecka. Pieniędzmi od Kuby Wojewódzkiego

Raper i zawodnik MMA zadeklarował chęć pomocy bydgoskiemu domowi dziecka.

Na zdjęciu: Popek już raz odwiedził placówkę przy ul. Łowickiej.

Fot. fragment teledysku

Paweł Rak, znany jako „Popek”,  po raz kolejny chce pomóc bydgoskiemu domowi dziecka. Tym razem chce przekazać placówce pieniądze, które miałby dostać za występ w programie Kuby Wojewódzkiego.

Raper i zawodnik mma miał wziąć udział w programie Kuby Wojewódzkiego już wiosną, ale wówczas jego były już menadżer nie porozumiał się w sprawie wynagrodzenia. Jak zdradził „Popek” w rozmowie z braćmi Collins (prowadzą program w TVN Turbo), stacja proponowała 35 tysięcy złotych, a agent zawodnika oczekiwał 50 tys. zł. Do występu ostatecznie nie doszło.

W materiale zaprezentowanym przez Rafała Collinsa „Popek” zdradził, że gdy jego wizyta w popularnym programie dojdzie do skutku, to on swoją gażę będzie chciał przekazać domowi dziecka z ul. Łowickiej w Bydgoszczy. Raper odwiedził tę placówkę w czerwcu, przed koncertem w Savoyu. Kilka dni później przekazał na jej konto pieniądze, które fani wpłacali na jego wakacje w Rio de Janeiro. – Niektórzy z was żarciku nie zrozumieli, ale wszystkie pieniądze przesyłam na dom dziecka w Bydgoszczy. Sam też coś wpłacę. Zachęcam wszystkich wariatów, którzy tam byli, żeby zrobić składkę, bo te dzieci mają marzenie, żeby mieć świetlicę  – pisał wtedy kontrowersyjny artysta.


Powiązane treści