Bydgoszcz
12C
Opady
94% wilgotność
Wiatr: 3km/h SW
H 12 • L 12
16C
Sr
15C
Czw
15C
Pt
16C
Sob
15C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczPopek przyjedzie do Bydgoszczy
27.04.2016 | 20:32

Popek przyjedzie do Bydgoszczy

Przywódca Gangu Albanii zagra w Bydgoszczy z resztą swojej grupy.

Na zdjęciu: Fragment teledysku do kawałka "Wiara czyni cuda".

Fot.

Słynny Król Albanii już w czerwcu zagości w Bydgoszczy. Gang Albanii zagra 17 czerwca o godz. 19:00 w klubie Savoy przy ul. Jagiellońskiej 2.

Na scenie będzie można zobaczyć Borixona, Alibabę i Popka. Wykonają oni m.in. utwory ze swojego albumu „Królowie życia”, który cieszył się sporym zainteresowaniem. Płyta uzyskała status trzykrotnej platyny. Zapewne nie zabraknie również nieprzewidywalnych zachowań członków kontrowersyjnej grupy.

Wydarzenie organizowane przez agencję Blood Brothers ma zachęcić fanów Popka do wspólnego świętowania jego powrotu do Polski. Przez wiele lat musiał on przebywać w Anglii, gdyż miał prawny zakaz powrotu do naszego kraju. Udziałem w koncercie zainteresowanych jest sporo osób. Jednak do klubu wejdą jedynie ci, którzy ukończyli 16 lat. Natomiast w after party uczestniczyć będą mogli tylko pełnoletni fani zespołu.

Oczywiście każdy uczestnik musi wcześniej zakupić bilet wstępu. Wejściówka na koncert kosztuje 49 zł. Dostępne są również bilety VIP umożliwiające korzystanie z dodatkowych atrakcji przygotowanych w strefie tzw. Albańskiego Raju. Dostęp do niej będą miały osoby, które zapłacą 159 zł.

Bilety są już dostępne w sprzedaży internetowej w serwisie biletomat.pl i Ticketpro. Wejściówki można również kupić w sklepach Empik, Media Markt i Saturn.


Powiązane treści