Bydgoszcz
20C
Niebo częściowo zachmurzone
49% wilgotność
Wiatr: 4km/h NW
H 21 • L 19
21C
Wt
22C
Sr
17C
Czw
20C
Pt
19C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaPopołudniowy paraliż miasta. Korki na wielu bydgoskich ulicach [UTRUDNIENIA NA ŻYWO]
korek_jagiellonska_kierunek_centrum_161019_nadeslane
16.10.2019 | 17:33

Popołudniowy paraliż miasta. Korki na wielu bydgoskich ulicach [UTRUDNIENIA NA ŻYWO]

Korki w Bydgoszczy i regionie można omijać dzięki specjalnemu serwisowi MetropoliaBydgoska.PL - TRAFFIC.

Na zdjęciu: Ulica Jagiellońska zakorkowana w obu kierunkach - taki widok można było oglądać w środę po południu.

Fot. nadesłane

Zakorkowane główne ulice Bydgoszczy, a także wielominutowe oczekiwanie na przejazd również pod miastem – tak prezentuje się sytuacja na drogach w środowe popołudnie.

Z informacji, które docierają do nas od bydgoszczan, popołudniowy szczyt mocno zaznaczył swoją obecność na ulicach miasta. Zakorkowana w obu kierunkach jest ulica Jagiellońska, gdzie przejazd trwa przynajmniej kilkanaście minut, a auta stoją już od ronda Fordońskiego. Ruch w rejonie ronda Jagiellonów jest z kolei utrudniony również w przeciwnym kierunku – spora liczba aut próbuje przedostać się ulicą Focha i początkowym fragmentem Jagiellońskiej.

Na okresowe trudności kierowcy mogą również natknąć się na ulicy Artyleryjskiej (na dojeździe do ul. Gdańskiej) oraz – fragmentami na Kamiennej. Na górnym tarasie z kolei korki tworzą się ponownie na ulicy Wojska Polskiego na dojeździe do ronda Kujawskiego, gdzie z powodu robót występują zwężenia.

Kończą się z kolei prace na innym odcinku Wojska Polskiego – pomiędzy Kapuściskami a Wyżynami. Trwają tam ostatnie prace, wkrótce malowane mają być pasy, jest już włączona – choć na razie w trybie ostrzegawczym – sygnalizacja świetlna w rejonie pętli na ul. Magnuszewskiej.

Z docierających do nas komunikatów wynika, że również w rejonie węzła w Stryszku kierowcy muszą liczyć się z niemal 30-minutowym oczekiwaniem na przejazd w kierunku Brzozy.

Wszystkie komunikaty na żywo – na temat sytuacji na ulicach Bydgoszczy i drogach regionu, a także wypadkach i innych utrudnieniach możecie śledzić w naszym serwisie Traffic Bydgoszcz.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści