Bydgoszcz
18C
Niebo częściowo zachmurzone
60% wilgotność
Wiatr: 7km/h WSW
H 19 • L 16
14C
Czw
9C
Pt
7C
Sob
8C
Nd
8C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczPopraw swoją formę przed wakacjami. Wygraj karnet do Maximusa [KONKURS]
13.06.2017 | 16:13

Popraw swoją formę przed wakacjami. Wygraj karnet do Maximusa [KONKURS]

Na zgłoszenia czekamy do 16 czerwca do godziny 12:00.

Na zdjęciu: Zdjęcie ilustracyjne

Fot. wolny dostęp

Lato zbliża się wielkimi krokami. Dla tych, którzy chcą jeszcze przed jego rozpoczęciem poprawić swoją formę na siłowni, mamy wyjątkową propozycję – miesięczne karnety do klubu fitness Maximus. Jak zdobyć jeden z nich?

Siłownia mieszcząca się przy ulicy Chabrowej 8 na bydgoskich Wyżynach oferuje dwie sale treningowe oraz przestronną salę siłową. Ponadto w klubie znajduje się gabinet masażu oferujący usługi kosmetyczno-terapeutyczne, sauna oraz sklep z odżywkami. Klub otwarty jest w następujących godzinach: poniedziałek-piątek od 6:30 do 22:00, w sobotę od 8:00 do 18:00 i w niedzielę od 9:00 do 15:00. Więcej informacji o klubie na jego stronie internetowej www.maximus-klub.pl.

Zdobycie miesięcznego karnetu umożliwi udział konkursie organizowanym na naszym portalu. Polega on na przesłaniu prawidłowej odpowiedzi na następujące pytanie: W którym roku powstał klub Maximus?

Odpowiedź należy przesłać na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl. W tytule maila powinno pojawić się hasło „MAXIMUS”, natomiast w jego treści, oprócz odpowiedzi na pytanie, trzeba podać swoje imię i nazwisko.

Na zgłoszenia czekamy do piątku (16 czerwca) do godziny 12:00. Zwycięzców o fakcie wygranej i sposobie odbioru nagród poinformujemy w e-mailach zwrotnych wysłanych w dniu zakończenia konkursu.


Powiązane treści