Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Porady fizjoterapeutów i promocje w salonie Pan Materac w Bydgoszczy!

Dodano: 19.03.2023 | 19:30

Na zdjęciu: Promocje obowiązuje tylko w salonach stacjonarnych Pan Materac w terminie 17.03 – 01.04.2023 r.

Fot. nadesłane

Dobry sen jest kluczowy dla dobrego samopoczucia i zdrowia fizycznego oraz psychicznego. Jednakże wiele osób zaniedbuje swoje potrzeby snu, co może prowadzić do różnych problemów zdrowotnych, takich jak bóle głowy, problemy z koncentracją, a nawet choroby serca. Dlatego warto zwrócić uwagę na jakość materaca, na którym się śpi. W dniach 17-18.03.2023 r. profesjonalni fizjoterapeuci w salonie Pan Materac w Bydgoszczy służą pomocą w doborze odpowiedniego materaca i udzielają porad dotyczących zdrowego snu. Co więcej, w salonie trwają aktualnie promocje na materace Hilding i Pan Materac, co stanowi idealną okazję, aby zadbać o swoje zdrowie i komfort snu! Zapraszamy!

Porady fizjoterapeutów w salonie Pan Materac!

Zakup odpowiedniego materaca do spania jest istotny z punktu widzenia codziennej wygody oraz zdrowia. Materac powinien być dobrany na podstawie budowy ciała oraz preferencji użytkowników. Darmowe konsultacje fizjoterapeutów w salonach Pan Materac w całej Polsce to idealna okazja do skorzystania z profesjonalnych rad dotyczących prawidłowego ułożenia ciała podczas snu.

Przez cały najbliższy weekend (17-18.03.2023 r.) w salonie Pan Materac w Bydgoszczy zapewniamy możliwość skorzystania z darmowych konsultacji z fizjoterapeutami! Przyjdź i dowiedz się więcej o zdrowym śnie!

Porady fizjoterapeutów i promocje w salonie Pan Materac w Bydgoszczy!

Materace Hilding i Pan Materac w niższych cenach!

Od najbliższego piątku – 17.03. – we wszystkich salonach stacjonarnych przygotowana została specjalna promocja na wysokiej jakości materace do spania – rabaty nawet do 40%!

Specjalnymi rabatami, objęte zostały cieszące się wielką popularnością wśród klientów materace szwedzkiego producenta Hilding – wybrane materace Hilding dostępne taniej nawet o 20% od cen regularnych! (Promocja nie obowiązuje na materace z kolekcji Family, materace nawierzchniowe oraz materace w niestandardowych rozmiarach – szczegóły u sprzedawców)

Pełna oferta produktowa materacy Hilding dostępna na www.panmaterac.pl/hilding_6

Atrakcyjnymi rabatami objęte zostały również wybrane materace z kolekcji Pan Materac, które dostępne są w niższych cenach nawet o 40%!

Promocje obowiązuje tylko w salonach stacjonarnych Pan Materac w terminie 17.03 – 01.04.2023 r.

Lokalizacja salonu Pan Materac w Bydgoszczy:
https://www.panmaterac.pl/c/materace-bydgoszcz-76

AUCHAN BYDGOSZCZ FORDON
ul. Mariana Rejewskiego 3
85-791 Bydgoszcz
tel.: 570 507 560
tel.: 523 915 151
e-mail: bydgoszcz@panmaterac.pl

Godziny otwarcia:
Pn. – Sob.: 09:00 – 21:00
Niedziela (handlowa): 09:00 – 21:00