Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Poranne dachowanie samochodu pod Bydgoszczą. Kierowca trafił do szpitala! [AKTUALIZACJA]

Dodano: 26.12.2018 | 10:27
dachowanie samochodu Strzyżawa

Do zdarzenia doszło tuż przed godziną dziewiątą.

Na zdjęciu: Z powodu wypadku droga krajowa nr 80 była zablokowana przez kilkadziesiąt minut.

Fot. Michał Rafałko / nadesłane

Przed godziną dziewiątą na drodze krajowej nr 80 w Strzyżawie doszło do dachowania samochodu osobowego. Trasa jest obecnie zablokowana.

Do zdarzenia doszło na 19 kilometrze DK 80 – w rejonie przejazdu kolejowego na wyjeździe ze wspomnianej Strzyżawy. Jak wynika z informacji, które uzyskaliśmy od strażaków, w pojeździe znajdowała się tylko jedna osoba. – Około 40-letniemu kierowcy po przybyciu na miejsce udzieliliśmy pierwszej pomocy. Mężczyzna był przytomny. Po dotarciu pogotowia przejęli go ratownicy medyczni, po czym został on przewieziony do szpitala – relacjonuje nam dyżurny ze stanowiska kierowania Komendy Miejskiej PSP w Bydgoszczy.

Z powodu zdarzenia droga została całkowicie zablokowana. Gdy rozmawialiśmy ze strażakami krótko po godzinie dziesiątej, służby pracowały nad udrożnieniem trasy i wprowadzeniem ruchu wahadłowego.

Przyczynę wypadku ustalą policjanci.

[AKTUALIZACJA – godz. 10:35]
Ruch pojazdów w rejonie wypadku odbywa się już wahadłowo. Z informacji Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego wynika, że utrudnienia mogą potrwać do południa.