[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Poranny wypadek na trasie pod Bydgoszczą! Kierowca wypadł z drogi

Dodano: 13.02.2021 | 10:13

Na zdjęciu: Do zdarzenia doszło kilkaset metrów od skrzyżowania dawnej drogi krajowej nr 25 z drogą wojewódzką nr 244.

Fot. p. Dariusz / nadesłane

W sobotę rano służby ratunkowe zostały zaalarmowane o wypadku na dawnej drodze krajowej nr 25 w rejonie węzła Bydgoszcz Opławiec (dawniej Tryszczyn). Kierowca samochodu osobowego, który w nim uczestniczył, został odwieziony do szpitala.

Pierwszy sygnał o wypadnięciu auta osobowego z drogi w rejonie wspomnianego węzła otrzymaliśmy przed godziną ósmą na skrzynkę profilu Traffic – MetropoliaBydgoska.PL. Zdarzenie udało nam się potwierdzić u dyżurnego bydgoskich strażaków. – Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy około godziny 7:30 – mówi w rozmowie z nami. Jak przekazał nam jeden z Czytelników, pojazd wypadł z trasy około 300 metrów w kierunku Bydgoszczy od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 244, gdzie znajduje się restauracja Ugotowany.

Uczestniczące w zdarzeniu suzuki po wypadnięciu z jezdni zatrzymało się na boku. Samochodem podróżował sam kierowca. Po przybyciu na miejsce ratowników medycznych i przebadaniu mężczyzny podjęto decyzję o jego przewiezieniu do szpitala na dalsze badania.

Z uwagi na interwencję służb ratunkowych występowały lokalne utrudnienia w ruchu. W rejonie wypadku odbywał się on wahadłowo. Przyczyny zdarzenia zbada policja.

Jak informowaliśmy kilka dni temu, odcinek DK 25 od węzła Bydgoszcz Opławiec do granic miasta i dalej przez Czyżkówko, Śródmieście i na pograniczu Wzgórza Wolności oraz Szwederowa aż do węzła przy lotnisku stracił status drogi krajowej i będzie odtąd drogą wojewódzką (aktualnie jeszcze bez nadanego numeru). Droga krajowa nr 25 będzie za Tryszczynem biegła po śladzie drogi ekspresowej S5 i S10 aż do węzła Bydgoszcz Południe (Stryszek), gdzie wróci na swój ślad do Inowrocławia.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments