[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Rankingi chwalą Szpital Miejski w Bydgoszczy. Według nich ma najlepszą porodówkę i położną

Dodano: 17.01.2023 | 11:46

Na zdjęciu: Pacjentki wysoko oceniają blok porodowy Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego w Bydgoszczy.

Fot. Stanisław Gazda/archiwum

Szpital Miejski w Bydgoszczy pochwalił się dobrymi wynikami ankiet dotyczących opieki okołoporodowej oraz wyróżnieniem Marii Magdaleny Tuczyńskiej tytułem „Położnej Roku” w województwie kujawsko-pomorskim.

Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. dr. Emila Warmińskiego jest najlepiej ocenianym bydgoskim szpitalem w rankingu „Głos matek”, prowadzonym przez Fundację Rodzić po Ludzku. Ranking powstał na podstawie opinii i ocen kobiet, które wypełniły ankietę na temat opieki okołoporodowej i warunków w tej placówce na stronie ankieta.rodzicpoludzku.pl.

Według wyników ankiet przeprowadzonych przez fundację „Rodzić po ludzku” zajmujemy II miejsce w województwie kujawsko – pomorskim w kategorii opieki okołoporodowej nad naszymi Pacjentkami. Jesteśmy niezwykle wdzięczni za to, że pacjentki wybierają Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. dr. Emila Warmińskiego i doceniają pracę naszego personelu, która każdego dnia stanowi duże wyzwanie – podkreśla lecznica na Kapuściskach.

W rankingu „Głos matek” placówka przy Szpitalnej uzyskała ogólną ocenę 73,78 pkt i wyprzedziła pozostałe bydgoskie „porodówki”: szpital MSWiA (ocena 68 pkt) i szpital Biziela (60 pkt).

Szpital Miejski w Bydgoszczy ma „Położną na medal”

Miejska lecznicza chwali się też innym sukcesem związanym z opieką okołoporodową. W ramach organizowanej przez Akademię Malucha Alantan kampanii społeczno – edukacyjnej „Położna na medal” organizowany jest konkurs, który co roku wyłania trzy najlepsze położne ogólnopolskie i najlepsze położne z każdego województwa.

W dziewiątej edycji konkursu najlepszą położną w województwie kujawsko-pomorskim wybrano pracowniczkę miejskiej porodówki: Marię Magdalenę Tuczyńską. – Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej realizacji swojego powołania, jakim jest bycie położną – podkreśla szpital.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Pizzerie w Bydgoszczy. 10 miejsc, które warto odwiedzić

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments