Bydgoszcz
11C
Słonecznie
82% wilgotność
Wiatr: 7km/h W
H 12 • L 11
17C
Sob
18C
Nd
17C
Pon
15C
Wt
14C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczPolitykaPoseł ruchu Hołowni przyjechał do regionu. Wizytę zaczął na bydgoskim targowisku
Mirosław Suchoń
03.08.2021 | 21:55

Poseł ruchu Hołowni przyjechał do regionu. Wizytę zaczął na bydgoskim targowisku

Na zdjęciu: Swoją wizytę na Kujawach i Pomorzu, poseł ruchu Polska 2050 Mirosław Suchoń rozpoczął od Bydgoszczy, gdzie przyjechał na targowisko przy ul. Modrakowej.

Fot. Szymon Fiałkowski

Jeden z liderów ruchu Polska 2050 Szymona Hołowni – poseł Mirosław Suchoń gościł we wtorek (3 sierpnia) w województwie kujawsko-pomorskim.

Swoją wizytę na Kujawach i Pomorzu, poseł Suchoń rozpoczął od Bydgoszczy, gdzie przed południem gościł na targowisku przy ul. Modrakowej, gdzie wraz z wolontariuszami wojewódzkich struktur ruchu rozdawał ulotki i rozmawiał ze sprzedającymi, jak i kupującymi. – Spotkanie odbyło się w ramach wakacyjnego cyklu Poznajmy Się, organizowanego przez ruch Polska 2050 – mówi Marika Miechowicz z regionalnych struktur ruchu Szymona Hołowni.

Spotkanie w Bydgoszczy trwało niemal półtorej godziny. – Dało uczestnikom sposobność do swobodnej rozmowy, wymiany myśli, idei, poznania się oraz zadawania pytań. Osoby biorące udział w wydarzeniu otrzymały żółte eko-woreczki na zakupy, które, biorąc pod uwagę lokalizację wydarzenia, mogły zostać wykorzystane tuż po zakończeniu spotkania – dodaje Miechowicz.

Później, polityk gościł także w Toruniu i Lipnie, gdzie spotkał się z mieszkańcami. Jeszcze w tym miesiącu do regionu przyjadą inni kluczowi politycy ruchu. Jak się dowiadujemy, 13 sierpnia gościć będzie Paulina Hening-Kloska, która w planach ma wizytę w Inowrocławiu i Żninie, zaś 18.08. przyjedzie Michał Kobosko, który z kolei odwiedzić ma Brodnicę, Grudziądz i Ciechocinek.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści