[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Kto rozpozna złodziejkę z CH Rondo? Ukradła perfumy warte kilkaset złotych

Dodano: 26.01.2023 | 11:58

Na zdjęciu: Na słabej jakości zdjęciu z monitoringu widzimy kobietę, która ukradła perfumy.

Fot. KWP Bydgoszcz

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby. Wszyscy, którzy rozpoznają kobietę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskiego Błonia prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży dwóch opakowań markowych perfum. Zdarzenie miało miejsce 26 listopada 2022 roku w CH Rondo przy ulicy Kruszwickiej w Bydgoszczy. Wówczas sprawczyni ukradła dwie sztuki perfum o wartości ponad 500 złotych. Jej wizerunek zarejestrował monitoring.


CZYTAJ TAKŻE: Policyjne zatrzymanie w bydgoskiej restauracji. Złapano poszukiwaną parę


Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji kobiety przedstawionej na zdjęciach. Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w Komisariacie Policji Bydgoszcz Błonie przy ul. Broniewskiego 12 w Bydgoszczy lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 751 13 66, a także całodobowo pod numerami 47 751 13 59 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. III Kr 168/23.

Kto rozpozna złodziejkę z CH Rondo? Ukradła perfumy warte kilkaset złotych
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
poinformowany
poinformowany
1 miesiąc temu

Polecam przepuścić przez program topaz photo AI widać dokładnie twarz