Bydgoszcz
11C
Opady
93% wilgotność
Wiatr: 9km/h SW
H 12 • L 11
15C
Pt
15C
Sob
16C
Nd
14C
Pon
10C
Wt
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleMężczyzna, który w Fordonie wpadł pod tramwaj, nie żyje. Czy to było samobójstwo? [AKTUALIZACJA]
Linia do Fordonu_przystanki_tramwaje_SG (11)
11.04.2017 | 19:10

Mężczyzna, który w Fordonie wpadł pod tramwaj, nie żyje. Czy to było samobójstwo? [AKTUALIZACJA]

Akcja reanimacyjna prowadzona była na miejscu zdarzenia i w drodze do szpitala. Niestety, bez powodzenia.

Na zdjęciu: Linia tramwajowa do Fordonu.

Fot. Stanisław Gazda

Z relacji świadków, przekazanych na miejscu zdarzenia, wiele wskazuje na to, że ofiara targnęła się na swoje życie.

Jak informują nas policjanci tramwaj linii nr 7 jechał w kierunku Fordonu. Do potrącenia około trzydziestoletniego mężczyzny doszło przed godziną 17.30 w rejonie przystanku tramwajowego na Bajce. Policja ustala tożsamość potrąconego i okoliczności zdarzenia.

Pierwsze dwa z trzech zastępów PSP po dojeździe na miejsce zdarzenia potwierdziły prawdziwość zgłoszenia. Około trzydziestoletni mężczyzna znajdował się pod tramwajem. Żeby go wydobyć strażacy użyli specjalistycznego sprzętu i po około dziesięciu minutach udało się dotrzeć do niego zarówno strażakom, jak i ratownikom pogotowia ratunkowego, którzy wspólnymi siłami prowadzili akcję resuscytacyjną.

Próby reanimacji prowadzone były także w karetce, a następnie w drodze do szpitala Jurasza, gdzie mężczyzna został przewieziony w stanie zatrzymania akcji serca i z poważnymi obrażeniami wewnętrznymi. Poważniejszych obrażeń zewnętrznych nie stwierdzono.


AKTUALIZACJA – 19:30

Jak przekazał nam podkom. Przemysław Słomski z biura prasowego kujawsko-pomorskiej policji, poszkodowany w wypadku mężczyzna zmarł.


Powiązane treści