Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Potrącenie pieszego w Bydgoszczy. Policjanci poszukują świadków zdarzenia

Dodano: 18.02.2024 | 12:40

Na zdjęciu: Do potrącenia pieszego doszło przy ul. Chmurnej.

Fot. Archiwum

To kolejne tego typu zdarzenie, które wyjaśniają funkcjonariusze i w którym proszą o pomoc świadków oraz osoby, które mają wiedzę na temat potrącenia pieszego.

Policjanci z posterunku na Osowej Górze wyjaśniają okoliczności potrącenia pieszego, do którego doszło 19 stycznia br., na przejściu dla pieszych przy ul. Chmurnej. – Do zdarzenia doszło podczas przechodzenia pieszego na drugą stronę jezdni, wówczas został on potrącony przez kierującego kią picanto wyjeżdżającego z tej ulicy – mówi kom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy.

Okoliczności zdarzenia ustalają policjanci i zwrócili się z apelem do świadków. – Szczególnie prosimy o kontakt świadków, bądź osoby posiadające informacje na temat wypadku, a w szczególności dysponujące nagraniem przedstawiającym moment zdarzenia drogowego – wyjaśniają i precyzują, że informacje można całodobowo przekazywać pod numerem telefonu 47 751 59 80 lub 71 w godzinach 7:00 – 15:30, a także z dyżurnym Komisariatu Policji Bydgoszcz Błonie całodobowo pod numerami 47 751 13 59  lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. III-Kr-240/24.

Równolegle, mundurowi zwracają się także z apelem do świadków innego potrącenia, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Nad Torem i Karolewskiej na Czyżkówku.

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments