Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Poważny wypadek na DK10! Trasa Bydgoszcz – Toruń jest całkowicie zablokowana!

Dodano: 21.12.2023 | 08:30

Na zdjęciu: Do wypadku w Makowiskach doszło dzisiaj, około godziny 5:20.

Fot. Maciej Rejment / zdjęcie ilustracyjne

Dwa samochody ciężarowe i auto osobowe zderzyły się dzisiaj (21 grudnia) o poranku na krajowej 10 w Makowiskach. Droga jest zablokowana, służby wytyczyły objazdy.

Jak się dowiadujemy, bydgoscy strażacy zgłoszenie o zdarzeniu otrzymali od jednego ze świadków tuż po godzinie 5:20. Ze zgłoszenia wynikało, że zderzyły się cztery samochody: trzy ciężarowe i auto osobowe.

Dyżurny ze stanowiska kierowania Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy precyzuje, że do zdarzenia doszło na 276 kilometrze trasy Bydgoszcz – Toruń (na wysokości salonu scanii). Zderzyły się dwie ciężarówki i samochód osobowy, którego kierowca był zakleszczony. Do szpitala przewieziono trzy osoby – kierowców pojazdów. – Jedna z ciężarówek przewoziła nabiał, druga to pojazd typu chłodnia – słyszymy.

Na miejscu działają trzy zastępy straży pożarnej, ratownicy medyczni i policjanci, którzy wytyczyli objazdy przez teren Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego. Na razie nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia.

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
krzysztof
krzysztof
5 miesięcy temu

Niech jeszcze ekolodzy poprzeszkadzają.

Ewa
Ewa
5 miesięcy temu

Naprawdę nie można zablokować tych sępów w komentarzach???

Maciej
Maciej
5 miesięcy temu

DOMINIK ty niedorozwinięty synu węża i motopompy, weź się sam skontaktuj z najbliższym zakładem psychiatrycznym. Tam udzielą ci istotnych szczegółów odnośnie tego co ci w bani nie trybi.