Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Poważny wypadek na drodze wojewódzkiej. Dwie osoby w szpitalu [ZDJĘCIA]

Dodano: 10.11.2022 | 17:17

Na zdjęciu: Do wypadku doszło w środowe popołudnie na drodze wojewódzkiej 254 w miejscowości Dąbrowa.

Fot. KPP Mogilno

Dwie osoby zostały ranne w groźnym wypadku, do którego doszło w środowe (9 listopada) popołudnie na drodze wojewódzkiej 254 w miejscowości Dąbrowa k. Mogilna. 

Informację o wypadku opublikowali strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mogilnie. Jak opisują, zgłoszenie o zdarzeniu, do którego doszło na drodze wojewódzkiej 254 przy ul. Bydgoskiej w miejscowości Dąbrowa wpłynęło do nich wczoraj, tuż przed godziną 17:30.

Z ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy mogileńskiej komendy wynika, że 34-letni kierujący oplem z nieustalonych jak na razie przyczyn, zjechał na łuku drogi na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z jadącym z przeciwnego kierunku renault. Na miejsce wypadku trzeba było także zadysponować śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

To właśnie śmigłowcem do szpitala przetransportowano 34-latka kierującego oplem. Mogileńscy policjanci informują, że mężczyzna miał orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Do szpitala przewieziono także pasażerkę podróżującą renault, kierowca auta po przebadaniu pozostał na miejscu zdarzenia.

Okoliczności wypadku ustalać będą teraz mogileńscy policjanci w śledztwie, które będzie nadzorowała prokuratura.

 

0 0 votes
Article Rating
Poważny wypadek na drodze wojewódzkiej. Dwie osoby w szpitalu [ZDJĘCIA]
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments