Bydgoszcz
-1C
Mgła
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h E
H -1 • L -1
7C
Wt
5C
Sr
2C
Czw
2C
Pt
5C
Sob
ZDMiKP: Awaria zasilania na odcinku pętla Niepodległości - Łoskoń. Trasa linii tramwajowych od strony centrum miasta skrócona do Przylesia.
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiNa sygnalePoważny wypadek w Osielsku. Droga w kierunku Gdańska nieprzejezdna [AKTUALIZACJA, ZDJĘCIA]
wypadek Osielsko1
12.09.2018 | 12:31

Poważny wypadek w Osielsku. Droga w kierunku Gdańska nieprzejezdna [AKTUALIZACJA, ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: Miejsce wypadku.

Fot. MB

Niedawno na miejsce zdarzenia dotarły dwa zastępy strażaków, którzy czekając na przyjazd policji i pogotowia zatrzymali ruch i prowadzą działania ratunkowe. Na tę chwilę wiemy, że doszło do zderzenia pięciu pojazdów.

W Osielsku na wysokości numeru 67 zderzyły się trzy samochody ciężarowe i dwa osobowe. Wstępnie ustalono, że w wyniku wypadku poszkodowanych zostało siedem osób.

[AKTUALIZACJA, godz. 13.01]: Od służb ratowniczych dowiedzieliśmy się, że na miejsce zostały wysłane cztery zespoły ratownictwa medycznego. Potwierdziło się, iż poszkodowanych było sześć osób. Jedna z nich nie wymagała hospitalizacji, ale pięć innych zostało przewiezionych do trzech bydgoskich szpitali. Na szczęście odnieśli obrażenia niezagrażające życiu. To głównie ogólne stłuczenia, urazy głowy, kończyn i pleców.

[AKTUALIZACJA, godz. 15.25]: DK 5 już przejezdna.


Powiązane treści