Poważny wypadek w Strzelcach Górnych. Sześć osób trafiło do szpitali
Dodano: 24.02.2016 | 16:58Wymuszenie pierwszeństwa przez kierowcę Opla Astry było główną przyczyną zderzenia z VW Golfem.
Na zdjęciu: W wydobyciu rannych musieli pomóc strażacy.
Fot. Sławomir Kulczyński
VW Golf i Opel Astra zderzyły się ze sobą na skrzyżowaniu w pobliżu kościoła. Niestety aż 6 osób zostało rannych. W przypadku osób z astry musieli pomagać strażacy. Dopiero przy pomocy narzędzi hydraulicznych dostali się do poszkodowanych. Na miejscu działania prowadził jeden zastęp z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej nr 2 Fordon oraz jeden z OSP Dobrcz.
Na chwilę obecną wiadomo już, że opel astra nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu vw golfowi. Poszkodowani to pięciu pasażerów astry, z których kobieta została przetransportowana do szpitala śmigłowcem pogotowia ratunkowego. W szpitalu znalazło się także poszkodowane w wypadku 7-letnie dziecko. Odniesione obrażenia to głównie ogólne stłuczenia i w przypadku jednej osoby – obrażenia klatki piersiowej.
- Pałace Krajny [WIDEO] - 19 maja 2020
- Marny los ruin zamku w Nowym Jasińcu [WIDEO] - 17 maja 2020
- Pośpimy krócej! Tej nocy zmiana czasu na letni! - 28 marca 2020