Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Pożar mieszkania na parterze. Ranny mężczyzna zmarł w szpitalu

Dodano: 03.12.2023 | 10:30

Na zdjęciu: Na miejscu pożaru działały cztery zastępy włocławskiej straży pożarnej.

Fot. Zbigniew Kubisz / archiwum / zdjęcie ilustracyjne

Nie żyje 44-latek, ranny w środowym (29 listopada) pożarze mieszkania w budynku wielorodzinnym we Włocławku. Śledczy wyjaśniają teraz okoliczności tragedii.

Do tragicznego w skutkach pożaru w mieszkaniu na parterze budynku wielorodzinnego przy ul. Cyganka we Włocławku doszło w środę o poranku, a jak informował dyżurny ze stanowiska kierowania Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej, zgłoszenie o zdarzeniu, strażacy otrzymali tuż po godzinie szóstej rano.

Na miejsce natychmiast zadysponowane zostały cztery zastępy strażaków, które szybko opanowały sytuację pożarową, a w trakcie działań w pomieszczeniu ujawniono ranną osobę, którą przekazano zespołowi ratownictwa medycznego. Po kilku godzinach, służby przekazały tragiczną informację o śmierci 44-latka. – Zmarł w wyniku doznanych obrażeń – słyszymy od służb, które precyzują, że mężczyzna doznał poparzeń ciała.

Śledczy wyjaśniają w dochodzeniu okoliczności tragedii, nieoficjalnie zdradzają, że do pożaru doszło w wyniku zaprószenia ognia, ale będzie to weryfikowane. Wiadomo, że opinię musi sporządzić biegły z zakresu pożarnictwa, który był na miejscu pożaru i dokonywał oględzin.

 

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments