[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Pożar przy DK25. Duże utrudnienia w ruchu na trasie Bydgoszcz – Inowrocław

Dodano: 14.06.2022 | 12:44

Na zdjęciu: Na miejscu pożaru pracuje piętnaście zastępów straży pożarnej.

Fot. Archiwum

Strażacy walczą z pożarem budynku gospodarczego w Jaksicach w powiecie inowrocławskim. – W związku z prowadzoną akcją gaśniczą, występować mogą duże utrudnienia w ruchu na drodze krajowej 25 – informują służby.

Informację o pożarze podał we wtorkowe (14 czerwca) przedpołudnie dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej. Przekazał, że pożar wybuchł w budynku magazynowym w Jaksicach przy ul. Szosa Bydgoska, a na miejsce zdarzenia zadysponowano kilkanaście zastępów straży pożarnej.

Nieco więcej informacji podał nam rzecznik inowrocławskiej straży pożarnej. Kpt. Jarosław Skotnicki w rozmowie z nami sprecyzował, że ogień wybuchł w budynku gospodarczym na prywatnej posesji. – Na terenie tego budynku składowane były elektrośmieci i tworzywa sztuczne – powiedział kpt. Skotnicki.

Jak dodał rzecznik inowrocławskich strażaków, informacja o pożarze wpłynęła do służb tuż po godzinie jedenastej, a na miejscu zdarzenia pracuje obecnie piętnaście zastępów straży pożarnej – zarówno z jednostek PSP, jak i OSP. – Cały czas trwają działania gaśnicze, jak na razie nie ma informacji o osobach poszkodowanych – przekazał.

W związku z działaniami, mogą występować duże utrudnienia w ruchu w rejonie akcji. – Policjanci będą wyznaczać objazdy – słyszymy od strażaków.

 

Pożar przy DK25. Duże utrudnienia w ruchu na trasie Bydgoszcz - Inowrocław
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments