Pożar w fabryce mrożonek. Ewakuowano pracowników
Dodano: 28.12.2016 | 13:34Na zdjęciu: Na miejscu jest osiem zastępów straży pożarnej.
Fot. archiwum
W środę wczesnym popołudniem wybuchł pożar w fabryce mrożonek w Strzelnie. Straż pożarna ewakuowała już pracowników i walczy z ogniem.
Straż podała informację o zdarzeniu o godz. 13:26. Pali się magazyn zakładu mieszczącego się przy ul. Wyszyńskiego w Strzelnie. Z terenu firmy ewakuowano dwudziestu pracowników.
– Na miejscu pracuje osiem zastępów. Akcja jest w toku – informują strażacy. Na razie nie są znane przyczyny pożaru.
- Wda Świecie ma nowego trenera. Doskonale znany w regionie - 22 czerwca 2026
- W wakacje bezpłatne treningi piłkarskie dla dzieci. Akademia Chemika zaprasza - 22 czerwca 2026
- Abramczyk Polonia rozbiła Innpro ROW Rybnik. Zapis relacji na żywo - 21 czerwca 2026

















