Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Pożar w mieszkaniu na czwartym piętrze. Jedna osoba poszkodowana

Dodano: 16.05.2022 | 13:15

Na zdjęciu: Na miejscu pożaru pracowały cztery zastępy straży pożarnej.

Fot. Archiwum

Cztery zastępy straży pożarnej gasiły w poniedziałkowe (16 maja) przedpołudnie pożar w jednym z mieszkań na czwartym piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. Dworcowej w Solcu Kujawskim. – Lokator został ewakuowany na zewnątrz, a następnie przewieziono go do szpitala – relacjonują.

Informację o pożarze, strażacy otrzymali tuż po godzinie dziewiątej. Na miejscu zdarzenia pracowały cztery zastępy – po dwa z jednostki OSP Solec Kujawski, jak i PSP z Bydgoszczy.

Jak przekazał nam dyżurny Komendy Miejskiej PSP, ogień pojawił się w pokoju jednego z mieszkań na czwartym piętrze budynku przy ul. Dworcowej w Solcu Kujawskim. W pomieszczeniu znajdował się lokator, którego ewakuowano na zewnątrz. – Mężczyzna był przytomny, z oparzeniami przewieziono go do szpitala – słyszymy od strażaków. Z pozostałych mieszkań – jak informował dyżurny KW PSP w Toruniu – ewakuowały się łącznie 22 osoby.

Strażacy ugasili pożar, a następnie przewietrzyli pomieszczenia i sprawdzili pozostałe mieszkania. – Po wykluczeniu dodatkowych zagrożeń, działania zostały zakończone – opisali strażacy z OSP w Solcu Kujawskim.

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments