Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Pożegnanie ferii na sportowo. Na TorBydzie zawita miasteczko „PGE Zimowy Narodowy”

Dodano: 18.02.2024 | 13:24

Na zdjęciu: Już w najbliższy weekend (24-25 lutego) na lodowisku TorByd kolejna edycja akcji "Zimowy narodowy".

Fot. Jakub Soboczyński / archiwum

Będą zajęcia dla najmłodszych i tych starszych, a wieczorem także lodowa dyskoteka w rytmie największych hitów stacji 4.fun TV – tak w największym skrócie przedstawia się program zaplanowanej na ostatni weekend ferii zimowych (24-25 lutego) akcji „Zimowy narodowy” na bydgoskim lodowisku TorByd.

Zimowa ekipa w ramach akcji Zimowy PGE Narodowy ponownie zawita do Bydgoszczy, gdzie tym razem na lodowisku TorByd akcja będzie odbywała się na zakończenie ferii zimowych. Nie zabraknie atrakcji tak dla najmłodszych, jak i tych starszych miłośników jazdy na łyżwach. Dodajmy, że Bydgoszcz znalazła się wśród szesnastu miast, które znalazły się na mapie tego wydarzenia.

Najmłodsi tak w sobotę, jak i w niedzielę (24-25 lutego) będą mogli skorzystać z poranków dla dzieci z PGE (w dwóch turach: pierwsza w godzinach 11:00 – 11:45, a druga w godz. 13:00 – 13:45). W godzinach 15:00 – 15:45 i 17:00 – 17:45 zaplanowano z kolei warsztaty łyżwiarskie dla młodzieży i dorosłych, natomiast oba dni zwieńczy lodowa dyskoteka (19:00 – 19:45) w rytmie największych hitów stacji 4FUN.TV. Przez cały czas, tj. w godz. 11:00 – 19:00 dostępna będzie strefa PGE Zimowego Narodowego w trasie.

Bilety dostępne są w kasach lodowiska w standardowych cenach. Dodatkowe aktywności na lodowisku w ramach Zimowego PGE Narodowego w Trasie są bezpłatne. Na odwiedzających stronę www.zimowynarodowy.pl czeka niespodzianka – darmowe wejściówki do pobrania. Liczba bezpłatnych biletów jest ograniczona.

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments