Bydgoszcz
0C
Słonecznie
79% wilgotność
Wiatr: 1km/h W
H 2 • L -1
11C
Pon
10C
Wt
9C
Sr
12C
Czw
13C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIPozytywna energia zawładnie Wyspą Młyńską. Za sprawą tanecznej imprezy
24.07.2017 | 11:26

Pozytywna energia zawładnie Wyspą Młyńską. Za sprawą tanecznej imprezy

To będzie pierwsza edycja imprezy pt. Lato z Zumba Fitness w Bydgoszczy.

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego wydarzenie.

Fot. mat. pras.

Zwolennicy aktywnego sposobu spędzenia czasu oraz ci, którzy lubią po prostu się dobrze bawić, powinni w sobotę pojawić się na Wyspie Młyńskiej. Właśnie tam odbędzie się I edycja Lata z Zumba Fitness w Bydgoszczy.  Biletem wstępu jest uśmiech

Impreza adresowana jest do osób w różnym wieku. Zarówno mali i duzi będą mogli skorzystać z przygotowanych z myślą o nich atrakcji. Największą z nich będzie taniec. Od godziny 15:00 przez 45 minut bawić się tańcem będą najmłodsi bydgoszczanie. Dla dzieci przygotowanych jest wiele nagród tj. m.in. wejściówki do parku rozrywki w Myślecinku, do Parku 17 czy do parku dinozaurów w Solcu Kujawskim. Natomiast od godziny 16:00 przez dwie godziny szaleć będą nieco starsi bydgoszczanie. Oni również otrzymają wiele nagród od patronów imprezy. Uczestnicy będą mogli zdobyć m.in. vouchery do salonów piękności, bony na strzyżenie do salonu fryzjerskiego ColorLine, bony na tankowanie na stacji Shell. Zajęcia poprowadzi organizator imprezy – Paweł Paczyński, licencjonowany instruktor Zumba Fitness oraz Zumba Kids & Kids Jr..

Zumba Fitness to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Proste kroki, rytmiczna muzyka i świetna zabawa to właśnie sprawia, że uczestnicy nie odczuwają zmęczenia, co skutkuje późniejszym czasem w utracie wagi. Zumba Kids to zajęcia dla dzieci w wieku 4-12 lat, które uwielbiają się wygłupiać i świetnie bawić do muzyki w gronie swoich rówieśników.

Skąd pomysł na zorganizowanie takiej imprezy? – Pomysł na Zumba Fitness narodził się w mojej głowie już bardzo dawno. Niestety nie miałem pomysłu, ani na tyle odwagi, aby się tego podjąć. Jednakże pewnego dnia stwierdziłem, że jak nie spróbuję to coś gorszego, niż jak spróbuję i coś pójdzie nie tak. Teraz już mogę powiedzieć, że decyzja była bardzo dobra, a impreza będzie przygotowana rewelacyjnie i będzie organizowana cyklicznie co roku – odpowiada Paweł Paczyński, organizator imprezy.


Powiązane treści