Prace dyplomowe studentów UTP na wystawie w BWA
Dodano: 20.09.2020 | 09:10Na zdjęciu: Plakat promujący wystawę.
Fot. mat. prasowe
Od 19 września do 10 października w Galerii Miejskiej BWA można obejrzeć wystawę prac dyplomowych studentów kierunku Architektura Wnętrz na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym.
Jak podkreśla UTP, miniony rok akademicki – z uwagi na epidemię koronawirusa – nie należał do najłatwiejszych, jednak mimo wielu trudności studenci Architektury Wnętrz na wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego zakończyli go znakomicie. Zwieńczeniem ich pracy jest wystawa prac dyplomowych, która tradycyjnie odbywa się w bydgoskiej Galerii Miejskiej bwa przy ulicy Gdańskiej 20.
Prezentacja prac dyplomowych studentów studiów l i II stopnia „DYPLOMY 2020” rozpoczęła się wczoraj (19 września) i potrwa do 10 października. – Tematyka prac, jak co roku, jest zróżnicowana: od wnętrz użyteczności publicznej przez wnętrza prywatne po przestrzeń w krajobrazie. Opracowaniom podlegały także już istniejące obiekty np. synagoga w Bydgoszczy czy Dom Towarowy w Koronowie – przekazuje UTP.
Oprócz dyplomów będą zaprezentowane także prace studentów z pozostałych przedmiotów realizowanych na kierunku Architektura Wnętrz. Już teraz można je podejrzeć w galerii online na stronie: aw.utp.edu.pl.
- Okazałe drzewa na Miedzyniu miały być pomnikami. Zostaną wycięte pod rozbudowę Nakielskiej - 30 stycznia 2026
- Xpeng Plichta Bydgoszcz już otwarty! Poznaj nową odsłonę pojazdów elektrycznych - 30 stycznia 2026
- Masz dzieło Stanisława Horno-Popławskiego? Odezwij się! - 30 stycznia 2026










![Żłobek i przedszkole w Koronowie budują... roboty. To pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Polsce [WIDEO] Budowa przedszkola w Koronowie – Wienerberger](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2025/11/Budowa-przedszkola-w-Koronowie-Wienerberger-150x150.jpg)
