Bydgoszcz
2C
Mgła
100% wilgotność
Wiatr: 1km/h SW
H 2 • L 2
8C
Pt
8C
Sob
7C
Nd
8C
Pon
8C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczEdukacjaPrace dyplomowe studentów UTP na wystawie w BWA
utp bydgoszcz
20.09.2020 | 09:10

Prace dyplomowe studentów UTP na wystawie w BWA

Na zdjęciu: Plakat promujący wystawę.

Fot. mat. prasowe

Od 19 września do 10 października w Galerii Miejskiej BWA można obejrzeć wystawę prac dyplomowych studentów kierunku Architektura Wnętrz na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym.

Jak podkreśla UTP, miniony rok akademicki – z uwagi na epidemię koronawirusa – nie należał do najłatwiejszych, jednak mimo wielu trudności studenci Architektury Wnętrz na wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego zakończyli go znakomicie. Zwieńczeniem ich pracy jest wystawa prac dyplomowych, która tradycyjnie odbywa się w bydgoskiej Galerii Miejskiej bwa przy ulicy Gdańskiej 20.

Prezentacja prac dyplomowych studentów studiów l i II stopnia „DYPLOMY 2020” rozpoczęła się wczoraj (19 września) i potrwa do 10 października. – Tematyka prac, jak co roku, jest zróżnicowana: od wnętrz użyteczności publicznej przez wnętrza prywatne po przestrzeń w krajobrazie. Opracowaniom podlegały także już istniejące obiekty np. synagoga w Bydgoszczy czy Dom Towarowy w Koronowie – przekazuje UTP.

Oprócz dyplomów będą zaprezentowane także prace studentów z pozostałych przedmiotów realizowanych na kierunku Architektura Wnętrz. Już teraz można je podejrzeć w galerii online na stronie: aw.utp.edu.pl.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści