Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Projektujesz zaproszenia ślubne ze zdjęciem? Unikaj tych błędów

Dodano: 27.07.2020 | 12:27

Na zdjęciu: Projektując zaproszenia ślubne ze zdjęciem pary młodej, zastanówcie się nie tylko nad treścią i fotografią, ale też nad formatem, układem i sposobem wykonania.

Fot. materiał partnera

Wybór oryginalnego, niepowtarzalnego zaproszenia stanowi nie lada wyzwanie. Jeśli nie możecie zdecydować się na żaden gotowy wzór, zwróćcie uwagę na zaproszenia ślubne ze zdjęciem. Podkreślą Waszą wyjątkową osobowość, jednocześnie będą wspaniałą pamiątką. Sprawdźcie, jak zaprojektować eleganckie egzemplarze.

Dlaczego warto wybrać zaproszenie ze zdjęciem?

Doskonale wpisuje się zarówno w tradycyjny, jak i nowoczesny klimat przyjęcia. Jeśli wybierzecie zdjęcie z początków znajomości, przybliżycie gościom historię Waszego związku. Wspólne poszukiwanie odpowiedniej fotografii może Was jeszcze bardziej do siebie zbliżyć, jednocześnie trochę odpoczniecie od ślubnego zamieszania.

Zaproszenia na ślub ze zdjęciem stanowią również wspaniały pretekst do zorganizowania romantycznej sesji narzeczeńskiej. Co ważne, sami decydujecie, jaka fotografia znajdzie się na pierwszej stronie. W ten sposób zyskujecie dużą swobodę personalizacji. Zaproszenia ślubne ze zdjęciem w sklepie artMA wyrażają najpiękniejsze emocje lepiej niż tekst. Niosą ze sobą bardzo duży ładunek uczuć. Zaproszenia ze zdjęciem na ślub mają niezwykle osobisty charakter. Oddają Waszą miłość, przywiązanie, czułość i radość. Oglądane po latach wzruszą zarówno Was, jak i gości.

Oryginalne zaproszenia ślubne ze zdjęciem

Jeśli chcecie się wyróżnić, takie zaproszenia z pewnością przypadną Wam do gustu. Pamiętajcie, by dobrać fotografię do stylu przyjęcia i Waszego charakteru. Jeśli macie ognisty temperament, zdecydujcie się na kolorowe, szalone zdjęcie. Z drugiej strony, jeżeli macie spokojny charakter, postawcie na czarno-białą fotografię.

Wybierając zdjęcie, zwróćcie uwagę na to, by było w wysokiej rozdzielczości. W przeciwnym razie będzie źle wyglądało na zaproszeniu, a tego na pewno nie chcecie. Możecie też poprosić projektanta, by pomógł Wam znaleźć odpowiednią fotografię. Zaproszenia ślubne ze zdjęciem w środku stanowią wspaniałą zapowiedź klimatu wesela, dlatego warto dopracować wszystkie szczegóły.

image2

Jak wybrać zaproszenia ślubne ze zdjęciami?

Jeśli chcecie zaprojektować takie zaproszenia, przygotujcie jedną lub kilka fotografii. Jeżeli wcześniej zamówiliście sesję u profesjonalnego fotografa, nie powinniście mieć większego problemu ze znalezieniem romantycznych ujęć. Kłopot pojawia się wtedy, gdy szukacie zdjęcia z albumu lub smartfona. Zrezygnujcie z fotografii kiepskiej jakości oraz takich, które przedstawiają Was w luźnych sytuacjach.

Pamiętajcie, że zaproszenia ślubne ze zdjęciami mają być eleganckie. Dlatego poświęćcie trochę czasu, by przygotować wyjątkowy projekt. Zamówcie też wydruk próbny, dzięki czemu będziecie wiedzieć, czy należy coś jeszcze poprawić.

image1

Elegancki i trwały papier do zaproszeń

Projektując zaproszenia ślubne ze zdjęciem pary młodej, zastanówcie się nie tylko nad treścią i fotografią, ale też nad formatem, układem i sposobem wykonania. Pamiętajcie też o odpowiednim papierze, szczególną uwagę zwróćcie na gramaturę. Powinien mieć przynajmniej 250 g/m3, dzięki czemu będzie dość sztywny. Oczywiście dostosujcie go do konkretnego układu.

Jeżeli wybieracie składane zaproszenia ślubne ze zdjęciem w środku, poszukajcie papieru o mniejszej gramaturze. W przeciwnym razie będzie trudny w falcowaniu. Z drugiej strony papier kredowy o gramaturze 300 g/m3 będzie cieńszy niż papier kartonowy o identycznej gramaturze.

Dużą popularnością cieszy się matowy papier ecru. Ma delikatny odcień bieli, dzięki czemu wygląda bardzo stylowo. Wyróżnia się wysoką odpornością na starzenie. Ma wyśmienite właściwości drukowane, a także dużą nieprzezroczystość i objętość. Dlatego nawet po dłuższym czasie wygląda doskonale.