Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Przejazd w Brzozie do remontu. Od poniedziałku będzie zamknięty

Dodano: 03.11.2023 | 13:05

Na zdjęciu: Przejazd w Brzozie będzie nieczynny do 17 listopada.

Fot. Paweł WPJoker Wesołowski/YouTube

Od poniedziałku, 6 listopada przejazd kolejowy w Brzozie w ciągu DW254 zostanie zamknięty. Powodem są prace remontowe – wyznaczono objazd.

Jak informuje gmina Nowa Wieś Wielka, z powodu złego stanu płyt prefabrykowanych nawierzchni przejazdu kolejowo – drogowego w ciągu ulicy Łabiszyńskiej w Brzozie, PKP PLK zaplanowała roboty remontowe. Wiążą się one z zamknięciem często użytkowanego przejazdu w dniach od poniedziałku, 6 listopada. Gmina przekazuje, że prace mają potrwać do 17 listopada.

Na czas zamknięcia przejazdu, wyznaczono objazdy dla samochodów ciężarowych i osobowych oraz komunikacji publicznej. Osobówki będą objeżdżać przejazd ulicą Przemysłową, a następnie wyjadą na DK25 poprzez przejazd w ciągu ulicy Leśnej, samochody ciężarowe mają poruszać się ulicą Powstańców Wielkopolskich w kierunku oczyszczalni ścieków, a komunikacja publiczna – Sosnową i Leśną.

Przejazd w Brzozie do remontu. Od poniedziałku będzie zamknięty

Za utrudnienia przepraszamy. Mamy świadomość nakładania się dwóch inwestycji – przebudowy DW nr 254 i remontu przejazdu kolejowego, niemniej jednak nie możemy tego uniknąć. Oby zamierzone efekty prac przyniosły zadowolenie w najbliższej przyszłości – wyrażają nadzieję władze Nowej Wsi Wielkiej.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jan
Jan
7 miesięcy temu

Za to co się dzieje w Brzozie powinien wreszcie ktoś odpowiedzieć karnie. Gdzie są władze? Czy ktoś patrzy na los mieszkańców? Ile można znosić to?

Maria
Maria
7 miesięcy temu

Popieram gdzie sołtys

Marcin
Marcin
7 miesięcy temu

W tej Brzozie to wiecznie coś. Syf brud bloto dziury itd. Powinni ukarać radnego sołtysa itd.

Wiesława
Wiesława
7 miesięcy temu

Czepiacie się a sami też jesteście winni.

Kamila
Kamila
7 miesięcy temu

No a gospodarka ?
Sklepy ponoszą kolosalne straty .
Klienci mają problem , żeby dotrzeć ..

Last edited 7 miesięcy temu by Kamila
Jerzy
Jerzy
7 miesięcy temu

Wyjazd z Biedronki to tragedia, światła po podniesieniu szlabanu włączają się po którymś razie. Ogólnie mówiąc delikatnie bajzel.

Daniel
Daniel
7 miesięcy temu

Ludzią nigdy nie będzie dobrze, nie robili nic było zle, robią, jest bardzo źle

Paweł
Paweł
7 miesięcy temu

Remontowany odcinek w Brzozie 600metrów od lutego!!! I co!?! kawałek chodnika i ścieżki rowerowej. A gdzie jezdnia??? W tym czasie odcinek z brzozy do łabiszyna zrobili prawie na gotowo. Teraz jeszcze przejazd kolejowy w remoncie. Ciekawe czy drogowcy podłączą się z asfaltem do przejazdu, czy za kilka tygodni będzie to samo. Objazd zrobiony przez PKP żaden. Zero pomocy w wyjeździe na DK25. Ani Sołtys nic nie robi, a Wójt tym bardziej. Drogowcy znaki i pachołki ustawiają jak chcą. Jeśli udostępniają jakiś przejazd „ulicą” powinni zadbać o możliwość przejazdu a nie że ludzie zderzaki gubią. Pasy w okolicy przedszkola hehe na… Czytaj więcej »

Paweł
Paweł
7 miesięcy temu

Brzoza powinna być priorytetem w wykonaniu drogi! A firma przeprowadzająca remont pracuje od poniedziałku do piątku do max 14. A przyjeżdżają 7-8. Czasami w ilości 2 ludzi! Śmiech na sali.
Ale grube miliony ktoś zarabia.
A Wójt w ciepłym siedzi i jak zawsze mówi że ma nadzieję że będzie dobrze.

Robert
Robert
7 miesięcy temu

Tych wszystkich mądrych i całą ekipę która remontuje tę drogę to wsadzić w jedną rakietę i wy…rdolic w kosmos.Tyle w temacie.