Bydgoszcz
7C
Słonecznie
87% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 7 • L 7
14C
Wt
14C
Sr
15C
Czw
13C
Pt
19C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczEdukacjaPrzemoc domowa to sprawa publiczna. W czwartek konferencja w Bydgoszczy
13.09.2021 | 18:47

Przemoc domowa to sprawa publiczna. W czwartek konferencja w Bydgoszczy

Na zdjęciu: Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Widzących Więcej.

Fot. mat. prasowe

Już w czwartek odbędzie się konferencja pt. Przemoc domowa to sprawa publiczna. Wydarzenie zostanie zorganizowane w budynku Wyższej Szkoły Bankowej przy ul. Fordońskiej 74.

Konferencja rozpocznie się o godz. 17:00. Następnie pedagog Natalia Rutkowska powie o funkcjonowaniu osoby z syndromem DDA/DDD w kontekście budowania rodziny. O 17:45 pedagog i autorka bloga Mam Depresję Anna Breguła poprowadzi wykład pt. „O myślach samobójczych się (nie) rozmawia, czyli jak wspierać osobę w kryzysie”. Na godz. 18:10 zaplanowano panel dyskusyjny, zaś na 18:20 – wystąpienie mgr Iwony Szopińskiej pt. „Jak przemoc domowa wpływa na dzieci i młodzież”. Konferencja potrwa do godz. 19:00.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Widzących Więcej. Udział jest bezpłatny, lecz aby zarezerwować miejsce należy wysłać maila na adres rezerwacje@widzewiecej.pl, w tytule podając BYDGOSZCZ, a w treści chęć wzięcia udziału w Konferencji. Liczba miejsc ograniczona. Jako patron medialny wydarzenia zachęcamy do wzięcia udziału.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści