Bydgoszcz
3C
Niebo częściowo zachmurzone
88% wilgotność
Wiatr: 6km/h WSW
H 4 • L 2
5C
Czw
5C
Pt
5C
Sob
7C
Nd
6C
Pon
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportPrzygotowują się do rundy wiosennej. Piłkarki KKP zagrały w turnieju halowym
KKP Bydgoszcz-AZS PWSZ Wałbrzych - LG (8)
20.02.2018 | 13:47

Przygotowują się do rundy wiosennej. Piłkarki KKP zagrały w turnieju halowym

Bydgoskie piłkarki grały w turnieju halowym.

Na zdjęciu: Piłkarki KKP ukończyły turniej w Szczecinie na drugim miejscu.

Fot. Leszek Grabowski/archiwum

Piłkarki KKP Bydgoszcz pokazały się z dobrej strony w halowym turnieju Pajo Cup, który odbył się w Szczecinie. Podopieczne Adama Górala zajęły w nim drugie miejsce.

Bydgoskie piłkarki po raz czwarty zagrały w zawodach, które rozegrano w stolicy Pomorza Zachodniego. W dwóch wcześniejszych edycjach okazywały się najlepsze, a raz stanęły na najniższym stopniu podium. W tegorocznej edycji, KKP zajęło drugą pozycję.

Podczas szczecińskiego turnieju rozegrały sześć spotkań. W fazie grupowej, KKP pokonało Olimpię II Szczecin 2:1 (bramki: Anna Lewandowska, Agata Stępień), reprezentację Polski niesłyszących 1:0 (gol Magdaleny Kałuzińskiej), Victorię SP2 Sianów 5:0 (gole Lewandowska – dwie, Karolina Pancek, Agata Stępień, Monika Kaźmierczak) oraz czeski Uhersky Brod 3:1 (bramki Kaźmierczak, Stępień, Pancek).

W półfinale KKP ponownie trafiło na reprezentację Polski niesłyszących. Bydgoszczanki triumfowały 3:1, po dwóch golach Agaty Stępień i jednym Karoliny Pancek, zaś w finale przegrały 1:4 z Olimpią Szczecin, a jedynego gola dla bydgoskiego zespołu strzeliła Anna Lewandowska.

KKP zagrał w składzie: Kamila Rosińska, Anna Lewandowska, Karolina Pancek, Agata Stępień, Weronika Andrzejewska, Magdalena Kałuzińska, Wiktoria Zielińska, Monika Kaźmierczak, Paulina Wierzbowska.

Piłkarka bydgoskiej drużyny Anna Lewandowska została także wybrana do najlepszej piątki turnieju.


Powiązane treści