Bydgoszcz
6C
Mgła
100% wilgotność
Wiatr: 1km/h NW
H 8 • L 4
17C
Czw
15C
Pt
13C
Sob
13C
Nd
20C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaPszczółka Maja: Miodowe igrzyska – seanse z konkursami w kinach Helios!
IP_Helios_Maja
31.01.2018 | 20:10

Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska – seanse z konkursami w kinach Helios!

Na zdjęciu: Kino Helios

Fot. mat. prasowe

W najbliższą niedzielę, 4 lutego odbędą się wyjątkowe seanse filmu „Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska”. Na najmłodszych widzów kin Helios czekają konkursy z nagrodami, miłe upominki oraz moc filmowych atrakcji!

W ulu aż huczy od sensacyjnych wieści! W pszczelej stolicy odbyć się mają Miodowe Igrzyska. Pszczółka Maja startuje w zawodach, w których stawka jest bardzo wysoka – jeśli przegra, jej ul straci całe zapasy miodu na zimę! Przekonajcie się sami na co stać Maję i paczkę jej wiernych przyjaciół.

Przeżyj niesamowitą przygodę z pszczółką Mają i jej przyjaciółmi! Szczegółowe informacje dotyczące niedzielnych seansów w kinach sieci Helios w całej Polsce, a także opcja rezerwacji oraz zakupu biletów dostępne są pod adresem: www.helios.pl/pszczolkamaja.

Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych znaleźć można na profilu „Helios Dla Dzieci” w serwisie Facebook: www.facebook.com/HeliosDlaDzieci. Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy w rodzinnym gronie, do zobaczenia już w najbliższą niedzielę, 4 lutego na pozytywnych seansach najnowszej animacji „Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska” w kinach Helios!


Powiązane treści